Pateikti rekomendaciniai siūlymai dėl rajono mokyklų tinklo pertvarkos

Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta darbo grupė, kuriai vadovauja Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis, kovo 3 d. pateikė savivaldybės administracijos direktoriui siūlymus dėl Mokyklų steigimo, reorganizavimo, likvidavimo, vidaus struktūros pertvarkos 2016–2020 metų plano pakeitimų. Remiantis šiais rekomendacinio pobūdžio siūlymais bus rengiamas Tarybos sprendimo projektas ir teikiamas Tarybai tvirtinti.

Darbo grupė, atsižvelgdama į mokyklų bendruomenių pateiktus siūlymus, diskutavo, svarstė dėl optimaliausio varianto ir pateikė siūlymus dėl tinklo pertvarkos. Darbo grupės rašte siūloma Jaunimo ir suaugusiųjų mokyklą likviduoti ir „Aušros“ gimnazijoje įsteigti Suaugusiųjų skyrių. Taip pat rašte administracijos direktoriui yra siūloma reorganizuoti Mindaugių ir Kriukų pagrindines mokyklas. Po reorganizacijos Mindaugių pagrindinė mokykla taptų Kriukų pagrindinės mokyklos skyriumi. „Saulės“ pagrindinėje mokykloje siūloma palikti 9 ir 10 jaunimo klases ir neleisti steigti žemesnių jaunimo klasių nei 9 ir 10. Darbo grupė siūlo nereorganizuoti Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos ir Gasčiūnų pagrindinės mokyklos. Plikiškių mokyklą-daugiafunkcį centrą taip pat siūloma palikti kaip atskirą juridinį vienetą.

Apie galimus pakeitimus rajono mokyklų tinkle buvo aktyviai diskutuojama su darbo grupės nariais, taip pat mokyklų atstovais, Švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Joniškio rajono susivienijimo pirmininke ir nariais.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotrauka

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas