Paminėta Europos diena Šiaulių Gegužių progimnazijoje

Šiaulių Gegužių progimnazijoje Europos diena buvo paminėta atvira integruota istorijos ir geografijos pamoka „Ką aš žinau apie Europos piliečių teises?“

Pamoką vedė Vitalija Misiutė, istorijos mokytoja ir Liucija Martinaitienė, geografijos mokytoja. Mokiniams Europos Sąjungos istoriją priminė, apie jos piliečių teises pasakojo buvęs mūsų mokyklos mokinys, dabar Kauno Vytauto Didžiojo universiteto 4 kurso studentas Rytis Zaloga. Rytis aktyvus studentas, daugelio konkursų nugalėtojas (2012 m. Europos egzamino Lietuvoje studentų grupėje nugalėtojas), jau tris kartus lankėsi Europos Sąjungos institucijose Briuselyje, Strasbūre, Liuksemburge. Šiemet Rytis nugalėjo Lietuvos studentų politologijos olimpiadoje ir vėl ruošiasi kelionei į Briuselį. Mokiniams jo pasakojimas buvo informatyvus ir įdomus. 

Mūsų progimnazijos aštuntokai, norėdami pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungą, dalyvavo Europos viktorinoje. Į viktorinos klausimus atsakė 60 mokinių. Puikiai sekėsi 8e klasės mokinei Ivetai Grigaitei, ji tapo nugalėtoja. Geros žinios buvo Aistės Čečkauskaitės 8b kl., Enrikos Dausynaitės 8b kl., Donato Juknevičiaus 8d kl., Mindaugo Mikalausko 8e kl., Nedos Meironaitės 8d kl. Šie mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.
Progimnazija nuolat džiaugiasi savo buvusių ir esamų mokinių pasiekimais, skatina jų dalyvavimą konkursuose ir olimpiadose, didžiuojasi savo mokiniais.

Parengė R.Zalogienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir V.Misiutė, istorijos mokytoja

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas