Pakruojo dvare prasideda ledo skulptūrų ir šviesų festivalis „Pasaka”

Pirmoji festivalio diena Pakruojo dvare prasidėjo itin anksti ir džiaugsmingai – pati gamta kaip pritardama renginiui – apklojo viską per naktį baltu sniegu, o skulptoriai su lengvu jauduliu apžiūri savo darbo vietas ir generuoja galvose paskutines idėjas.

Ledo ir skulptūrų festivalyje „Pasaka“ burtai jau ištraukti ir yra aišku, kurioje vietoje droš skulptorių komandos. Jų šiame festivalyje – 10 po 2 žmones, kure varžysis individualiuose ir komandiniuose drožimuose ir tris dienas kurs bei gyvens Pakruojo dvare, kur iš įvairaus dydžio ledo luitų bandys sukurti šviesomis žaižaruojančią „pasaką“. Tiesa, 10 komanda bus atsakinga už rekordinio dydžio Užgavėnių Morę iš ledo, kuri bus ištirpdyta sekmadienį.

12 valandą oficialiai bus paskelbta festivalio pradžia ir skulptoriai kibs į ledo darbus.

Susipažinti su ledo skulptūrų gaminimo subtilybėmis, pasigrožėti meno kūriniais pasakų motyvais iš ledo, pasimėgauti šalčiu ir jo teikiamais malonumais bus galima jau vasario 24-26 dienomis didžiausiame Lietuvoje Pakruojo dvare festivalyje „Pasaka“.

Organizatorių nuotr.

 

 

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas