Pagerėjo verslo tendencijos statybų sektoriuje

Verslo tendencijos statybos sektoriuje gruodį, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, pagerėjo, rodo Statistikos departamento duomenys.

Jo duomenimis, 21 proc. apklaustų įmonių vadovų sakė, kad per praėjusius 3 mėn. statybos darbų padaugėjo, 16 proc. – nurodė, kad sumažėjo, prieš metus taip teigė atitinkamai 18 ir 25 proc. apklaustųjų.

65 proc. įmonių vadovų statybos darbų paklausą vertino kaip pakankamą, 35 proc. apklaustųjų ją vertino blogai, prieš metus taip teigė atitinkamai 52 ir 48 proc. apklaustųjų.

Darbuotojų skaičiaus prognozė, palyginti su 2015 metų gruodžio mėnesiu, statybos sektoriuje mažai keitėsi.

Didinti darbuotojų skaičių žadėjo 3 proc. apklaustų įmonių vadovų, mažinti – 42 proc., prieš metus tokius ketinimus išsakė atitinkamai 6 ir 45 proc. apklaustųjų.

Statybos darbų užsakymų didėjimo artimiausiems mėnesiams tikėjosi 6 proc. apklaustų įmonių vadovų, 38 proc. – prognozavo, kad užsakymų mažės, prieš metus taip prognozavo atitinkamai 6 ir 36 proc. apklaustųjų.

Dauguma, 78 proc., respondentų prognozavo, kad statybos darbų kainos nesikeis, 11 proc. – kad didės.

Eltos informacija

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas