Naglis Puteikis: „V. Simulik – žodžio žmogus”

Ne vienerius metus pažįstu Valerijų, su juo teko nemažai bendrauti ir kartu dirbti. Tai žmogus, kuris moka nuosekliai ir kruopščiai atlikti darbus, kuris nesiveržia į pirmas gretas dėl viešumo. Tai tas žmogus, kurio veikla per 16-ka metų Seime nesukėlė skandalų, o nuoseklus darbas padėjo žmonėms išspręsti jų problemas.

Valerijus – žodžio žmogus. Jei jis pažada, visuomet savo pažadus išpildo. Šita savybė tarp politikų šiandien ypatingai reta, todėl visuomet smagu su Valerijum ir dirbti, ir tiesiog bendrauti.

Manau, kad Šiauliams labai reikia tokio Seimo nario, kuris rūpinsis ne tik savo viešumu, bet ir paprastų žmonių reikalais, į kuriuos dažnai politikai numoja ranka. Palaikykite Valerijų II-ame Seimo rinkimų ture.

LR Seimo narys Naglis Puteikis

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkiminės sąskaitos. Užsakymo Nr 70100.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.