Milijonierius Aronas Perezas Kūčias sutiko Naujojoje Akmenėje

Lietuvoje dar neregėto masto meilės skandalas – milijonierius iš JAV Aronas Perezas įsimylėjo šešiolikmetę lietuvę Urtę. Jų meilės istorija veda net ir į Šiaulių regioną, Naująją Akmenę. Būtent čia pora sutiko šventes.

„Aronas buvo pirmas, kuris man parašė, niekada nemaniau, kad galėtų būti kas rimto, bet kuo toliau, tuo labiau pradėjom bendrauti“, – pasakojo Urtė.

Šiuo metu Urtė lanko mokyklą, yra dešimtokė, todėl su savo mylimuoju gali matytis tik per atostogas, be to, mergina atskleis, kad tai pirma tokia rimta meilė.

Pats milijonierius sako, kad jam jaunas Urtės amžius – nėra problema.

Urtė pasakoja, kad tėvai reaguoja ramiai į jos ir amerikiečio draugystę.

„Tėvai supranta, iš pradžių buvo šiek tiek šoko, bet tėvai žinojo viską anksčiau nei spauda, tai problemų nebuvo“, – pasakoja Urtė.

Be to, Aronas labai patinka Urtės tėvams, jis jau yra juos nusivežęs į Ispaniją.

„Aš myliu jos mamą, tėčio taip gerai nepažįstu. Su mama buvome Madride, Ispanijoje. Buvo geras laikas“, – sako A. Perezas.

O per šias Šv. Kūčias milijonierius iš JAV sutiko pas Urtės močiutę Naujojoje Akmenėje.

„Manėme, kad gerai būtų susipažinti ir su kita šeimos puse, mamą pažinojo, buvo susitikę daug kartų, buvo kartu Ispanijoje. O iš tėčio pusės nežinojo nei giminių, nieko, todėl galvojome, kad reikia susipažinti“, – pasakoja Urtė.

Šv. Kūčių vakarą Aronas bandė valgyti įvairius lietuviškus patiekalus – silkę pataluose ir kitus tradicinius Kūčių vakaro skanėstus.

Tačiau labiausiai Kūčių vakarą džiaugėsi Urtė, ji iš savo širdies draugo Arono gavo labai prabangią dovaną – deimantais inkrustuotą laikrodį.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 3

 1. Akmeniskis
  2017-01-05 13:44 Atsakyti Pranešti

  Net jeigu jis ir paliks Urtė, ji liks su dovanomis ir pakeliauti po pasaulį. Jei draugautu su vietiniu erelių, geriausiu atveju nusiveztu į Palangą. Palikti gali ir ubagas, klausymas, su kuo lieki tu.

 2. Bitė maja
  2017-01-05 13:21 Atsakyti Pranešti

  Dar viena auka. Pavolios ir numes

 3. as
  2017-01-04 21:10 Atsakyti Pranešti

  Nu ka papisalios ir paliks.

Komentaro rašymas