Miesto meras sveikina šiauliečius Kovo 11-osios proga

Mieli šiauliečiai,

1990-ųjų kovo 11-ąją dieną pasirašytame Nepriklausomybės atkūrimo akte įamžintas žmonių ryžtas, prieš 27-erius metus atnešęs naują tikėjimo viltį visiems, troškusiems laisvos ir nepriklausomos Lietuvos. Sutelkus drąsą ir vienybę buvo pasiekta tai, kuo džiaugiamės šiandien – galimybe gyventi laisvoje valstybėje.

Šiandien laisvė mums suteikia galimybę kurti ir veikti taip, kaip norime ir galime, ji suteikia neribotas galimybes tobulėti, siekti tikslų ir skleisti idėjas. Laisvė mums suteikia galimybę džiaugtis ir didžiuotis savo kalba ir istorija, puoselėti lietuvišką kultūrą ir tradicijas.
Kviečiu Jus visus kartu švęsti mūsų Laisvę ir Nepriklausomybę!

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas