Miesto meras: „Ateityje Šiaulių žemė skambės dar garsiau”

Artėjant 780-ajam Šiaulių gimtadieniui, kiekvienas miesto gyventojas gali pasidžiaugti sparčiu miesto progresu ir didžiuotis esąs šiaulietis. Šiaulių miesto mero Artūro Visocko teigimu, šiais jubiliejiniais metais nuveikta kaip niekad daug – pakilo Šiaulių prestižas, atlikta daug darbų tobulinant miesto infrastruktūrą. Meras stiprina ryšį ir bendravimą su šiauliečiais, vertina nuoširdumą bei iniciatyvumą. A. Visockas džiaugiasi kūrybišku, aktyviu jaunimu, išreiškia pasitikėjimą jaunaisiais šiauliečiais ir ragina juos prisidėti prie Šiaulių miesto plėtros ir tobulėjimo. Artėjant Šiaulių gimtadieniui kalbiname miesto merą – dalindamasis savo mintimis A. Visockas tiki – ateityje Šiaulių žemė skambės dar garsiau ir taps traukos centru.

Kaip skamba Šiauliai?

Šiauliai Lietuvoje ir pasaulyje skamba savo žmonių darbais ir pasiekimais. Nuo seno miestas yra žinomas kaip pramonės centras, dabar prie Šiaulių vardo garsinimo prisideda ir menininkai, mokslininkai, verslo žmonės.

Minėdami jubiliejinį Šiaulių gimtadienį, mes siekiame, kad geroji žinia apie atgimstantį miestą pasiektų visus tiek savo šalyje, tiek užsienyje. Tikime, kad prasideda naujasis Šiaulių aukso amžius, miestas ne tik keičia savo veidą, gerėja gyvenimo kokybė, šiauliečiai tampa laisvesni, aktyvesni, kūrybiškesni.

Kaip kiekvienas garsiname savo miestą?

Garsinti savo miestą iš tiesų yra labai paprasta, reikia tik nuoširdžiai daryti tai, ką geriausiai mokame. Tada mūsų darbai, kūryba, sporto pasiekimai tikrai bus pastebėti ir įvertinti. Esu įsitikinęs, kad pritaikius paprastą receptą, situaciją būtų galima dar labiau pagerinti. Esu asmeniškai išbandęs ir žinau, kad vos kelios minutės per dieną, kurias paskirtume bendram labui, neatpažįstamai pakeistų Šiaulius, taip pat ir visą Lietuvą. Jokių žygdarbių atlikti nereikia, mažiausi darbeliai, geras žodis, palaikanti šypsena – viskas ko reikia bendram labui.
Dar labai svarbu, nuolat jausti savo miestą širdyje, ir kam nors paklausus: ,,Iš kur esi?“ su pasididžiavimu sakyti, kad esu iš Šiaulių – Saulės miesto.

Kuo ypatingas šis gimtadienis?

Šiaulių metai skaičiuojami nuo Saulės mūšio paminėjimo Livonijos kronikose. Nuo tos istorinės pargalės praėjo net 780 metų. Šiauliai drąsiai gali vadintis vienu seniausių miestų šalyje, savo amžiumi mes lenkiame sostinę ir kitus didžiuosius miestus.

Ko palinkėtumėte šiauliečiams ir Šiauliams?

Kaip ir skelbia mūsų jubiliejaus šūkis, linkiu kad mūsų miesto vardas skambėtų vis garsiau. Kad tas skambesys šiauliečius įkvėptų naujoms idėjoms ir darbams, o išvykusius svetur – pakviestų grįžti. Norisi, kad žmonės čia kurtų laimingą savo ateitį.
Kviečiu visus dalyvauti Šiaulių gimtadienio šventėje ir dar labiau pamilti Šiaulių žemę!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 16

 1. tegu pažiūri,kas daros centre
  2016-08-29 21:43 Atsakyti Pranešti

  Man tai skamba mažiausiai 8-ių valkataujančių, išgėrinėjančių vyrų rėkavimai, aplink Stoties gatvę besidislokuojančių, uždaužytais veidais balsai.Kažkas pasakojo,kad daugelis jų grįžę iš kalėjimo. Kita bobšė reketuoja vairuotojus, prašydama išmaldos esančioje autoaikštelėje…

 2. pan Šarikov
  2016-08-27 00:20 Atsakyti Pranešti

  Panašu į Brežnevo leksikoną.

 3. Jonas Jonaitis
  2016-08-25 20:54 Atsakyti Pranešti

  Proto – 0, veiksmo – 0, demagogija ir tiek…

 4. Nuomone
  2016-08-23 13:52 Atsakyti Pranešti

  Kas paneigs, kad tuscias kibiras neskamba?

 5. Petras
  2016-08-22 12:53 Atsakyti Pranešti

  Ši valdžia ko gero nutarė Šiauliams didžiausia varpą išlieti, nes neaišku, kas čia daugiau gali skambėti. Kai valdžioje per daug užpakalių sėdi, niekas nepasikeis – reikia kad juos bent keletas galvų pakeistų ir bent skaityti išmoktų.

 6. komentatorius
  2016-08-20 12:06 Atsakyti Pranešti

  Gal ir skambes,bet kol nebus investuojama i jaunima,nebus remema uzklasine vaiku veikla,sportas,menas,technine kuryba,tol nebus siauliai pakilime,nes jaunimas musu ateitis.Be veiklos jaunimas eina klystkeliais ir daro beprotybes.Mero tokie pasisakimai tikrai nepakels siauliu,jei nebus imtasi rimtesniu veiklu.

 7. “pakilo Šiaulių prestižas”
  2016-08-19 17:26 Atsakyti Pranešti

  :D :D :D :D :D :D :D
  žiauriai prajuokino :D :D :D
  ar meras žino, kas yra prestižas?

  “…Nuo seno miestas yra žinomas kaip pramonės centras, dabar prie Šiaulių vardo garsinimo prisideda ir menininkai, mokslininkai, verslo žmonės. ..”
  Tik dabar??? Suprask – prie Visocko??? šis vaikis nuo kuklumo nemirs…
  kai visi, bent kiek žinomi Lietuvoje, menininkai ir mokslo žmonės seniai išsilakstė kas kur… :D :D :D

  1. pan Šarikov
   2016-08-27 00:28 Atsakyti Pranešti

   Nesijaudink, visos miesto bėdos praeis, bus nauji pranašai, proto bokštai ir visatos galiūnai, tam nereiks nei šimto metų. Bijokime tik gaisro…

 8. Regina
  2016-08-18 22:29 Atsakyti Pranešti

  Džiaugiuos, kad Meras “senus kelmus” peadėjo judint.Tik pirmyn!

  1. Anonimas
   2016-08-19 15:19 Atsakyti Pranešti

   gamtoj seni kelmai nejudinami ir duoda trąšą naujiems, kurie be tų senių tiesiog net neišdygtų. Rega siūlo judint, tipo ji pati geriausia agronomė. Aišku, tik varyk!

 9. nuomonė
  2016-08-18 21:57 Atsakyti Pranešti

  skaitant komentarus susidaro nuomonė , kad Šiauliuose sakant savo nuomonė, darosi rizikinga , nes tave tuojau pat išvadins visokiais žodžiais.

  1. Petras
   2016-08-18 22:25 Atsakyti Pranešti

   Nuomonė be nuomonės :)))

 10. Na matai tremtiny,
  2016-08-18 21:52 Atsakyti Pranešti

  anonimai ir “ateitis” atspindi šiuolaikinukų ir “ateitinukų” veidą. Anot jų visi supuvę; šį laiką susikūrė jie patys, o jūsų gali ir nebūti (net rekomenduojama).

 11. tremtinys
  2016-08-18 20:16 Atsakyti Pranešti

  atrodo, kad meras prarado orientaciją, teigia, jog pakilo Šiaulių prestižas, gal geriau įvardinkte konkrečiau, o dėl pakilimo, tai kur ir pas ką.

  1. Anonimas
   2016-08-18 20:36 Atsakyti Pranešti

   Tremtinį slysk su savo supuvusia nuomone

  2. Ateitis
   2016-08-18 20:49 Atsakyti Pranešti

   Išsitremk kol neištrėmėm..

Komentaro rašymas