M. Šedžiuvienė atskleidė, kokių saugumo priemonių ėmėsi po šalį sukrėtusios tragedijos

Jau kurį laiką Lietuvą viena po kitos sukrečia tragedijos. Dabar žmonės tampa vis atsargesni, nes suvokia, jog pasitikėti galima tikrai nedaug kuo. Ne išimtis – ir žinoma šalies dainininkė, verslininko Andriaus Šedžiaus žmona, jauna mama Monika Šedžiuvienė.

Moteris pasakojo, jog po šalį sukrėtusios tragiškos Ievos Strazdauskaitės istorijos ji ėmė rimčiau į viską žiūrėti. „Neseniai susimąsčiau, kad iš tikrųjų įmanoma tokia situacija, jog apsimetėliai gali imituoti avariją. Jei man taip nutiktų, aš tikrai lipčiau iš automobilio pasiaiškinti, ypatingai žinant mano charakterį. Taigi tikrai ir aš būčiau galėjusi patekti į tokią situaciją, nes važinėju išties labai dažnai. Mane tai privertė susimąstyti ir imti dar atsargiau į viską žiūrėti“, – sakė žinoma dainininkė.

Vis dėlto automobilio vairuoti M. Šedžiuvienė neatsisako: „Vairuoti automobilio nebijau, kaip vairavau, taip ir vairuoju. Tačiau sau į galvą tai įsidėjau. Niekada neimdavau pakeleivių ir toliau jų tikrai neimsiu, ypatingai po tokių įvykių. Tiesiog pamatai, kokių situacijų būna, ir dabar pagalvoji, kad jei kažkas nutinka, geriau iškart skambinti policijai ar nuvažiuoti – jau geriau pabėgti iš įvykio vietos ir taip save apsaugoti. Apie tai niekuomet nebuvau susimąsčiusi, tačiau tokie dalykai priverčia viską apgalvoti ir imti elgtis atsargiau.“

Paklausta, ar tenka patirti pernelyg įkyrių gerbėjų dėmesį, moteris džiaugėsi: „Ačiū Dievui, ne. Apie tai baisu net kalbėti, nes, neduok, Dieve, kažkoks dar prikibs. Aišku, būna, kad rašo nepilno proto žmonės. Tačiau tai – ne grasinančios žinutės, tiesiog kažkokie parašymai. Tokiems žmonėms niekuomet neatrašau, nes nematau tikslo. Jei rašo per „Facebook“, kartais užblokuoju arba paprasčiausiai ignoruoju.“

M. Šedžiuvienė teigė, jog gerbėjai mieste ją pastebi retai. „Nesu aš tokia žvaigždė, kurią labai atpažintų ir pirštais badytų. Galbūt Šiauliuose, palyginus su sostine, tampu matomesnė. O sostinėje gausu daug žinomesnių ir labai garsių žmonių, su kuriais miestiečiai susiduria kasdien. Šiauliai – mažesnis miestas, čia pastebiu žvilgsnius, suprantu, kad mane atpažįsta. Bet kad kažkas kažką sakytų, tai taip tikrai nėra“, – teigė ji.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 3

 1. Anonimas
  2017-03-17 19:17 Atsakyti Pranešti

  Tie kas raso kad nezino tokios dainininkes yra tikrieji gerbejai sekantys kiekviena Monikos zingsni. Sekmes tau Monikita!

 2. sauliens
  2017-03-17 09:11 Atsakyti Pranešti

  berods dainininke ,kapeloi kazkokioj stugavo

 3. tiesa
  2017-03-16 22:50 Atsakyti Pranešti

  ni ji zinoma nei ji dainininke

Komentaro rašymas