Lopšelis-darželis „Salduvė“ ir sporto klubas: kas bendro sieja šias dvi skirtingas įstaigas?

Šiais metais lopšelis-darželis „Salduvė“ ir Šiaulių mieste esantis sporto klubas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Idėja apie šių dviejų įstaigų bendradarbiavimą kilo socialinei pedagogei Gretai Šiaučiulytei, kurią noriai priėmė sporto klubo vadovas Vitalijus Smackis ir kiti treneriai.

Dar visai nesenai išplėtę savo veiklą ir atvėrę sporto, sveikatinimo ir laisvalaikio komplekso duris, kurio veikla orientuota į visos šeimos poreikių tenkinimą, sporto klubo treneriai nesustojo ir remdamiesi savanoriškos veiklos principu nuo šiol padės lopšelio-darželio „Salduvės“ ugdytiniams susipažinti ir pajausti fizinio aktyvumo naudą.

Socialinė pedagogė jau ne pirmą kartą siekia sujungti dvi, iš šalies žiūrint, skirtingas veiklas – socialinius pedagoginius užsiėmimus ir fizinę veiklą. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinis aktyvumas, anot socialinės pedagogės, tampa vis aktualesnė tema šiuolaikinėje visuomenėje, o fizinio aktyvumo stokos ir vaikų elgesio bei emocinių problemų sąsajos plačiai nagrinėjamos moksliniuose darbuose, todėl neabejotina, jog šis bendradarbiavimas ir savanoriška sporto klubo trenerių veikla atneš didelę naudą mažiesiems įstaigos ugdytiniams.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas