Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Joniškyje

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Joniškyje prasidėjo šv. Mišiomis Joniškio Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje, po jų rajono meras Gediminas Čepulis, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktorius Aivaras Rudnickas prie Nepriklausomybės paminklo padėjo puokštę gėlių. Čia visi susirinkusieji drauge sugiedojo tautišką giesmę.

Tuomet nuvykus į Joniškio senąsias kapines pagerbtas Nepriklausomybės akto signataro Gintaro Ramono atminimas. Vadovai padėjo gėlių ant jo kapo ir uždegė žvakeles.

Vėliau tą dieną vyko Joniškio kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų šventinis koncertas „Su meile Lietuvai“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Renginio pradžioje gausiai į koncertą susirinkę miestelėnai atsistoję sugiedojo tautišką giesmę. Sveikinimo žodį tarė Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis, kuris pasveikino visus su švente ir akcentavo, kad visi turime branginti ir didžiuotis prieš 27-erius metus atkurta laisve.

Prieš pradedant koncertinę programą tradiciškai iš salės išneštas gėlių krepšelis, skirtas padėti ant Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Gintaro Ramono kapo. Krepšelį iš LR Seimo parvežė jaunimas kartu su savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore Vilma Bartašienė. Gėlių, skirtų padėti ant Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų kapų iškilmingoje perdavimo ceremonijoje LR Seime dalyvavo Joniškio „Aušros“ gimnazijos moksleivės Aistė Garbačiauskaitė, Toma Aukselytė, Eglė Monkūnaitė, Inesa Bėčiūtė, Danielė Stagytė ir Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos moksleivė Laura Samulionytė.

Jaunimas turėjo puikią progą apžiūrėti Seimą, iš arti pamatyti kaip svarstomi ir priimami sprendimai. Joniškiečiai taip pat susitiko su LR Seimo nariu Vitalijumi Gailiumi, kuris parodė jaunimui savo darbo vietą, papasakojo atsiminimus apie Nepriklausomybės akto signatarą Gintarą Ramoną.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas