Sportas2017 m. Gegužės 24 d. 16:15

Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato finale - "Gintra-Strektė-Universitetas" ir "Žuvėdra"

4221

2016-2017 m. Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato antrąja finalo dalyve be vargo tapo Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ ekipa, antrosiose pusfinalio serijos rungtynėse nugalėjusi jaunąsias Šiaulių „Sporto gimnazijos-Klevo“ žaidėjas 7:0.

Pirmąsias rungtynes čempionės laimėjo 7:2.

Šį kartą nugalėtojoms po du įvarčius pelnė Viktorija Barzinskaitė ir Erlanda Nomeikaitė, po vieną - Kotryna Čaikauskaitė, Jūratė Juodytė ir Rita Karinauskienė.

Finalo serijoje „Gintra-Strektė-Universitetas“ susitiks su Vilniaus „Žuvėdra“, kuri pusfinalyje jau anksčiau nugalėjo Kelmės „Aušrą“ 6:0 ir 6:1.

Prieš finalą abi stipriausios Lietuvos komandos išbandys jėgas tarptautiniuose turnyruose. „Gintra-Strektė-Universitetas“ birželio 2-5 dienomis Šiauliuose priims Europos klubų taurės I diviziono varžybas, o „Žuvėdra“ birželio 1-4 dienomis dalyvaus dviem laipteliais žemesnio rango varžybose Portugalijoje.

Lietuvos čempionato finalo serijos datos bus paskelbtos po šių tarptautinių turnyrų.