Kovo 20-oji. Dienos horoskopas

Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena. Pavasario lygiadienis. Tarptautinė frankofonijos diena. Pasaulinė burnos sveikatos diena.

Žemės diena – kasmet kovo pabaigoje Jungtinių Tautų kvietimu rengiama šventė atspindi ekologines ir žmonijos problemas. Jos metu pasaulio didžiųjų miestų ir sostinių varpai susišaukia astronominio lygiadienio minutės tikslumu. Šventę lydi gamtosaugos akcijos, kultūrinės programos. Nuo šios dienos prasideda pavasario talkų metas, kabinami inkilai, sodinami medžiai.

Lietuvoje Aukščiausioji Tarybas-Atkuriamasis Seimas oficialiai Žemės dieną įteisino 1992 metais.

Pavasario lygiadienis – saulės grąžos šventė. Nuo šios šventės diena vis ilgėja, o naktis trumpėja.

Kovo dvidešimtoji, pirmadienis – 79-oji metų diena (pirmoji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 286 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Filomena, Filomenas, Irma, Irmantas, Irmantė, Irmė, Irmgarda, Irmina, Tautvilė, Žygimantas, Žygimantė;

rytoj: Benedikta, Benediktas, Benas, Benys, Diksas, Liailas, Lingailė, Nadas, Reda, Redas, Saulius;

poryt: Benvenutas, Gedgauda, Gedgaudas, Gedgaudė, Gerlinda, Kotryna, Vydūnas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.25, leidžiasi 18.30. Dienos ilgumas – 12.05.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Žmonių visuomenės pagrindai yra gobšumas, baimė ir pasidavimas” (E. M. Remarkas).

**************

Astrologinė prognozė kovo 20-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Nemažai galvosite apie nebaigtus darbus, mokslus. Galbūt išlėksite į komandiruotę ar su jos priedanga – trumpam kur nors maloniau. Kita vertus, tai gali taip ir likti svajonėse, o iš tikrųjų – užgrius rūpesčiai, atsakomybė ar pan.

JAUTIS. Gali paaiškėti, jog nebėra laiko delsti, jei norite kažko naujo išmokti, įsigyti modernesnės technikos, keisti įvaizdį. Užsibrėžkite tik įgyvendinamus tikslus. Mažiau gilinkitės į svetimus trūkumus, ydas, o daugiau į tai, ką reikia taisyti savyje.

DVYNIAI. Šiandien bus sunku priimti bet kokius sprendimus, nes atsiras nepritariančių. Gali būti, kad ant plauko pakibs kai kurie planai. Pasisaugokite nesąžiningų asmenų, konfliktinių situacijų.

VĖŽYS. Šiandien be aiškios priežasties galite pasijusti nekaip. Dėl keistų nuojautų ar silpnumo nepajėgsite normaliai dirbti ir bendrauti. Galbūt tai bus susiję su jus dominančių asmenų elgesiu, planais.

LIŪTAS. Šiandien viskas domins, visur noriai dalyvausite, bendrausite, nepaisydami menkų nesusipratimų. Galite elgtis lengvabūdiškai, neatsakingai. Neįsivelkite į pavojingą žaidimą. Labiau pasidomėkite, kuo užsiima jūsų vaikai.

MERGELĖ. Šiandien jums labiausiai rūpės buitis, kasdieniniai reikalai. Skubiems sprendimams nekoks metas. Nesistenkite pakeisti nepakeičiamų dalykų, būkite tolerantiškesni artimiesiems.

SVARSTYKLĖS. Ši diena be pasigailėjimo įsuks į reikalų verpetą. Galite gauti netikėtą žinią ar išgirsti gandus, kurie sudrums jums sielą. Galbūt geriau kai ką pristabdyti, atidėti nei skubotai pasirašyti, įsipareigoti.

SKORPIONAS. Aktualūs bus reikalai, susiję su pinigais, nuosavybe, nuoma, tiekimu. Galbūt planuosite reikiamus pirkinius. Gali kilti pagunda veltis į aferą, žadančią pasipelnymą. Tai gana pavojinga. Labiau prižiūrėkite ir saugokite vaikus.

ŠAULYS. Nerami diena. Galite pasijusti apgauti, išnaudojami arba demaskuoti. Tikriausiai teks dėl kažko skubiai apsispręsti. Nekorektiškais pareiškimais galite įžeisti savo pašnekovus.

OŽIARAGIS. Tikriausiai šiandien jausitės nekaip. Gal bus sunku susigaudyti situacijoje, prisiderinti prie naujų reikalavimų ar kolektyvo, o gal paprasčiausiai organizmas reikalaus poilsio. Patausokite save, neslėpkite, kad jums sunku.

VANDENIS. Uoliai tvarkysite organizacinius reikalus. Nekils ypatingų rūpesčių, jei darbai tekės įprasta vaga ir visi sutartinai vykdys savo pareigas. Blogiau, jei kažkas pažeis bendrą ritmą.

ŽUVYS. Tikriausiai teks pasirūpinti ne vien įprastais reikalais. Galbūt reikės šalinti kažkokius trūkumus darbo dokumentuose, kontaktuose. Pasisaugokite provokacijų. Neliekite neigiamų emocijų ant artimų žmonių galvų.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas