Balandžio 5-oji. Dienos horoskopas

Balandžio penktoji, trečiadienis – 95-oji metų diena (trečioji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 270 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Balandė, Balandis, Ira, Irenius, Rimantė, Rimvydas, Vincentas, Žygintė;

rytoj: Celestinas, Dagnė, Dangerutis, Dangira, Dangiras, Dangirutė, Daugira, Daugiras, Daugirda, Daugirdas, Daugirutė, Daugirutis, Genardas, Izolda, Žintautė;

poryt: Donata, Hermantas, Hermas, Minvydas, Rūtenis, Saurimas, Saurimė, Santautas, Santautė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.45, leidžiasi 20.00. Dienos ilgumas – 13.15.

Šiandien – trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

************

Protingos mintys:

“Dalį laiko iš mūsų pavagia, dalį – atima, o dalis nepastebimai dingsta” (Seneka).

****************

Astrologinė prognozė balandžio 5-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Galite bandyti sudaryti sutartis, derėtis, tartis, reklamuotis. Kitų palaikymas leis atgauti kūrybines jėgas ir pasitikėjimą savimi. Galbūt atkaklus gerbėjas pagaliau privers jus atkreipti į jį dėmesį.

JAUTIS. Šiandien visose srityse bus daug emocijų, nerimo, blaškymosi, todėl ne viskas gali pavykti. Geriau būtų darbe nesimaišyti suirzusiam vadovui po kojomis ir savo dėmesį labiau koncentruoti į savo šeimos rūpesčius.

DVYNIAI. Tikriausiai spręsite technines problemas, intensyviai bendrausite. Aktualūs bus su mokslu, žiniasklaida, korespondencija, literatūra, reklama, pervežimais susiję reikalai.

VĖŽYS. Regis, būsite užsiėmę verslo, nuosavybės ar gerbūvio klausimų sprendimu. Verslo partneriai gali daryti jums spaudimą dėl investavimo, skolų grąžinimo. Verta pamąstyti, kas nereikalinga, nenaudinga, kam esate skolingi.

LIŪTAS. Nuo jūsų elgesio su kitais žmonėmis priklausys ir bendra nuotaika, ir įvairios galimybės. Tikriausiai jums itin rūpės neišspręstos buitinės ar finansinės problemos. Jeigu atsiras papildomo darbo, nederėtų išsisukinėti.

MERGELĖ. Susitaikykite su tuo, kad šiandien nenuveiksite kažin ko naudingo.Galbūt vargins prastesnė savijauta, pagirios arba pasireikš keistas silpnumas. Vertėtų sveikai maitintis, pasitvarkyti darbo aplinką, namus.

SVARSTYKLĖS. Šiandien bus sunkiau susitarti su kitais ir neprarasti savitvardos, optimizmo. Visame kame turite būti atidūs ir rūpestingi bei tausoti sveikatą. Geriau būtų nepasirašinėti svarbių dokumentų.

SKORPIONAS. Šiandien vertėtų nukreipti energiją į rimtus reikalus ir iš peties padirbėti. Galimi oficialūs susitikimai. Matydami, kad stengiatės ir aplinkiniai turėtų darytis draugiškesni, solidaresni, nusiteikę bendradarbiauti.

ŠAULYS. Tikriausiai teks bendrauti su užsieniečiais, specialistais, valdininkais. Pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Dėl rimtų problemų pirmiausiai pravartu pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti, patarti.

OŽIARAGIS. Šiandien aplinkiniams atrodys, kad finansiniai interesai visiškai užvaldė jūsų dėmesį, o kitų žmonių poreikiai nustumiami į šalį. Tuo tarpu bendravimas su aplinkiniais išeitų į naudą.

VANDENIS. Įvairiai gali pakrypti jūsų santykiai tiek su kolegomis, tiek su antrąja puse. Jei jaučiate, kad nesate pasirengę reformoms, tarpininkavimui, tai bent jau stenkitės išsaugoti finansinį ir kitokį stabilumą.

ŽUVYS. Turite daug neatliktų darbų – tai vargina ir erzina. Patartina susidaryti konkretų darbų planą ir jo laikytis. Išleiskite vieną kitą eurą savo įvaizdžio patobulinimui.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas