Kovo 19-oji. Dienos horoskopas

Kovo 19-oji – šv. Juozapas, Juozapinės, Pempės diena.

Senoliai sakydavo, kad po švento Juozapo, Pempės dienos, merginos jau pradeda tvarkyti savo gėlių darželius, sėja ankstyvąsias gėles, sodina daržovių daigus. Patirtis rodė, kad nuo švento Juozapo lydeka – nerštan, o gervė – raistan. Po švento Juozapo sniegas turi būti taip patirpęs, kad iš pėdos ir jautis atsigertų.

Kovo devynioliktoji, sekmadienis – 78-oji metų diena (paskutinė 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 287 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Juozapa, Juozapas, Juozapota, Juozapotas, Juozapina, Juozas, Juozė, Juzė, Prutenis, Vilė, Vilys;

rytoj: Filomena, Filomenas, Irma, Irmantas, Irmantė, Irmė, Irmgarda, Irmina, Tautvilė, Žygimantas, Žygimantė;

poryt: Benedikta, Benediktas, Benas, Benys, Diksas, Liailas, Lingailė, Nadas, Reda, Redas, Saulius.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.28, leidžiasi 18.28. Dienos ilgumas – 12.00.

Šiandien – paskutinė Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Visų žmonių žodžiai vienodi. Tik elgesys parodo, kaip jie skiriasi vienas nuo kito” (Moljeras).

**************

Astrologinė prognozė kovo 19-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Iš interneto galite gauti informacijos jus dominančiu verslo ar nuosavybės klausimu. Jeigu dabar keliaujate, tai, ką pamatysite ar išgirsite, jus itin sudomins. Kils naujų idėjų.

JAUTIS. Galbūt baiminsitės dėl finansinės situacijos, prisigalvosite tariamų grėsmių. Suimkite save į rankas, pasikalbėkite su psichologiškai įžvalgiu žmogumi ar nueikite į kokį renginį.

DVYNIAI. Šios dienos teikiamą įžvalgą pravartu išnaudoti – stenkitės suprasti konkurentus, jų motyvus bei žmones, su kuriais jus sieja ypatingi jausmai ar reikalai. Galite padaryti netikėtų atradimų.

VĖŽYS. Šiandien galite nemažai nuveikti savo ūkyje. Noriai gilinsitės į asmenines problemas, galvosite apie savo arba vaikų perspektyvas, sveikatos būklę. Galite sulaukti dalykinio arba pramoginio pasiūlymo.

LIŪTAS. Ši diena skatins kūrybingumą, romantišką polėkį, bet tuo pačiu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi. Venkite lengvabūdiškų nuotykių, nešvaistykite pinigų abejotiniems malonumams.

MERGELĖ. Jums labai norėsis pabūti su artimu žmogumi, sieksite dvasinio ir fizinio intymumo. Dėl jūsų paslaugumo kažkas gali mėginti jumis pasinaudoti arba patys būsite linkę elgtis nelabai etiškai, kad tik gautumėte, ko norite.

SVARSTYKLĖS. Šiandien daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais. Jūsų komunikabilumas darys dvejopą poveikį: viena vertus, suartins su kitais, leis kai ką išsiaiškinti, kita vertus, galite išgirsti ar paskleisti nepagrįstus gandus.

SKORPIONAS. Šiandien rinksitės komfortą, ramybę, žemiškus malonumus. Išties metas save palepinti, tik neužmirškite ir artimų žmonių poreikių. Dalintis tuo, kas gardu, gražu, malonu, reiškia kurti jaukų artumą, savitarpio supratimą.

ŠAULYS. Tai turėtų būti šeimyniška diena. Puiku, jeigu kuo daugiau dėmesio skirsite artimiausiems žmonėms, nes jiems to tikrai reikia. Galimas netikėtas perspektyvus pasiūlymas iš gero pažįstamo, seno bičiulio ar pan.

OŽIARAGIS. Šiandien nekalbėkite mįslėmis, verčiau aiškinkitės paslaptis, klauskite patarimų. Taip pat nesistenkite kitų pakeisti, diktuoti savo valios. Kaupkite jėgas.

VANDENIS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, draugauti. Sugebėsite mobilizuotis ir padaryti gerą įspūdį pašnekovams, publikai. Tačiau jį labai lengva bus sugadinti. Nedalinkite nepagrįstų pažadų.

ŽUVYS. Šiandien veršitės į viešumą. Kur kas labiau domins tai, kas vyksta toli už jūsų namų sienų nei asmeninis gyvenimas ir buitinė rutina. Galbūt atsidursite dėmesio centre, sulauksite publikos ar visuomenės dėmesio.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas