Balandžio 18-oji. Dienos horoskopas

Balandžio 18-oji -Tarptautinė paminklų apsaugos diena. Pasaulinė radijo mėgėjų diena.

Balandžio aštuonioliktoji, antradienis – 108-oji metų diena (antroji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 257 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara;

rytoj: Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas;

poryt: Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.13, leidžiasi 20.25. Dienos ilgumas – 14.12.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Tikrą draugą pažinsi nelaimėje” (Ezopas).

*************

Astrologinė prognozė balandžio 18-ajai, antradieniui

AVINAS. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius klausimus bei nusiteikite rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę ar labiau pasistengti, kad užsitikrintumėte geresnį ar stabilesnį uždarbį.

JAUTIS. Šiandien galite pradėti galvoti apie esmines permainas asmeniniuose santykiuose, karjeroje. Jeigu gausite pasiūlymą leistis į komandiruotę, stažuotę, užmegzti bendradarbiavimą, ilgai nedvejokite.

DVYNIAI. Nerimo gali kelti skolų ir kitų finansinių įsipareigojimų klausimai. Palanku konsultuotis su specialistais. Regis, sulauksite priekabios analizės, pastabų dėl darbo ar santykių. Galbūt tai padės kai ką pataisyti.

VĖŽYS. Drauge su kitais šiandien galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus. Plėsis bendraminčių ratas, gali atsinaujinti pažintis su jums svarbiu asmeniu, buvusiu ar potencialiu partneriu. Jausite konkurencinę kovą, bet šį kartą ji jus stimuliuos.

LIŪTAS. Šiandien kai ką produktyvaus nuveikti darbe padės ir išaugusi energija, ir solidarumas. Galbūt įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą.

MERGELĖ. Kūrybinga ir intelektualiai aktyvi diena. Gali kilti ūpas pasielgti kažkaip azartiškai. Jeigu esate įsimylėję, turbūt sulauksite norimo atsako į savo aistras. Galite tikėtis puikių pažinčių.

SVARSTYKLĖS. Šiandien ramybės neduos kai kurie opūs verslo ar nuosavybės klausimai. Suksite galvą, kaip užlopyti asmeninio biudžeto skyles.Ypatingo dėmesio gali prireikti šeimos nariui. Galbūt tai reikš, kad turėsite padėti, paremti.

SKORPIONAS. Neblogas metas sudaryti sutartis, derėtis, reklamuoti. Būsite nusiteikę bendrauti, tačiau reikėtų labiau pasverti savo žodžius, nes kai kurie iš jų gali grįžti bumerangu. Nustebinti gali telefoninis skambutis, laiškas.

ŠAULYS. Regis, šiandien neblogai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Galite susitikti su reikalingais žmonėmis ir susitarti dėl jums svarbių prekių ar tarpininkavimo.

OŽIARAGIS. Regis, racionaliai spręsite praktinius reikalus, aiškiai žinosite, ko norite ir siekiate. Tačiau galite susidurti su kitokia nuomone bei interesais, tad ruoškite tvirtus argumentus.

VANDENIS. Tikriausiai domėsitės menu, poezija, okultiniais dalykais, mistika. Kreipsite dėmesį į įvairius likimo ženklus: sapnus, pametimus, atradimus, nuojautas, ieškosite pranašiškos prasmės. Paviršutiniškas bendravimas vargins.

ŽUVYS. Šiandien jausite bendraminčių palaikymą, mėgausitės draugystės ryšiais, savo populiarumu, patinkančia veikla. Gana palankus metas kolektyviniams projektams, renginiams, susibūrimams organizuoti ir vadovauti.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas