L. Ivinskio aikštėje pradėti genėti medžiai

Pavasarėjant būtina atlikti tokius darbus, kurie kitu metų laiku nedirbami. Rekonstruojamoje Kuršėnų L. Ivinskio aikštėje jau dirba UAB Kuršėnų komunalinio ūkio darbininkai. Čia pradėti genėti senieji aikštės medžiai.

Konkursą dėl L. Ivinskio aikštės Kuršėnų mieste želdinių būklės įvertinimo ir rekomendacijų dėl medžių genėjimo ir priežiūros paslaugos pirkimo laimėjo VŠĮ „Lietuvos arboristikos centras‘.

Šio centro direktorius arboristas Sigitas Algis Davenis atvyko į Kuršėnus ir pravedė praktinius mokymus UAB Kuršėnų komunalinio ūkio darbuotojams, kurie toliau vykdys medžių genėjimo ir priežiūros darbus.

Konkurso laimėtoju iš trijų tiekėjų pripažintas VŠĮ „Lietuvos arboristikos centras“, pasiūlęs mažiausią kainą – 423,50 Eur.

Parengė Zigmas Ripinskis

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas