Kražių skerdynėmis įtariamas vyras prisipažino nužudęs dar du žmones

Skerdynėmis Kražiuose įtariamas Rimantas Bekintis šiandien prisipažino, kad jo aukų būta kur kas daugiau, nei byloje buvo surinkta įrodymų.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite svarbiausias naujienas!

Naujienų portalo Etaplius.lt duomenimis, prisipažinimas iš įtariamojo žmogžudystėmis lūpų išsprūdo tuo metu, kai jis buvo vežamas į kraupaus nusikaltimo vietą. Yra duomenų, kad viena iš aukų galėjo būti nužudyta 2007 metais, o kita 2012 metais. Abu žmonės palaidoti kaip mirę ne smurtine mirtimi.

Remiantis Generalinės prokuratūros ir Lietuvos policijos pranešimu, šiuo metu tikrinama, ar tyrimo metu gauta informacija apie tai, kad R. Bekintis 2007 metais nužudė vyrą, o 2012 metais – moterį, yra pagrįsta.

Taip pat skaitykite: Košmaras Kražiuose: nužudytos keturios moterys. Įtariamasis pažinojo visas aukas?

“Tuo tikslu šiandien vyko atitinkami procesiniai veiksmai galimai įvykdytų žmogžudysčių bei kitose vietose.  Artimiausiu metu R. Bekintis bus vežamas į Valstybinė teismo psichiatrijos tarnybos Utenos teismo ekspertinį skyrių, kur jam bus atliekama stacionari teismo psichiatrijos ekspertizė”, – teigiama minėtame pranešime.

Įtariamasis bausmės laukia už grotų. Vasario 2 dieną įtariamajam Kelmės rajono apylinkės teismas pratęsė suėmimą dar trims mėnesiams.

Keturios nužudytos moterys rastos praėjusių metų lapkričio pradžioje. Vienos jų lavonas rastas apie pietus, kitų dviejų – vakare, o paskutiniosios – apie 22 val.

Kražių žudynių įtariamasis teisme nepakėlė akių. Gyventojai nuo šiol rakins duris

Pirminiais duomenimis, iš pradžių buvo rastas vienas senyvo amžiaus moters lavonas.

Vėliau M. K. Sarbievijaus gatvėje esančiame name dar du 81 metų pensininkės ir 52 metų jos slaugytojos lavonai. Kūnus rado šeimininkės giminaitis ir slaugytojos draugė. Visos moterys Kražiuose rastos subadytos peiliu.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas