Kelmiškiai dalyvavo „Natural Pharmaceuticals – RKL Žvaigždžių dienoje 2017“

Vasario 25 d. Jurbarke vyko tikra krepšinio šventė – Lietuvos regioninės krepšinio lygos Žvaigždžių diena. Dalyvauti Žvaigždžių dienoje buvo pakviesti Kelmės „Kelmė“ komandos vadovas S. Michailovas, vyr. treneris T. Savickas, žaidėjai M. Krauza ir T. Bilius.

S. Michailovas buvo pakviestas į RKL trenerių-vadovų-rėmėjų rinktinę, kuri rungėsi su LR Seimo komanda. RKL trenerių-vadovų-rėmėjų komandoje žaidė tokie žinomi krepšininkai kaip Andrius Šležas, Giedrius Gustas, Robertas Ragauskas, Gintaras Staniulis, RKL prezidentas Darius Gudelis ir kiti.

LR Seimo narių komandai vadovavo buvęs garsus krepšininkas Modestas Paulauskas. Komandoje žaidė Virgilijus Alekna, Ramūnas Karbauskis, Virginijus Sinkevičius ir kiti. „Cbet.lt Snaiperis 2017“ konkurse varžėsi 14 dalyvių. Tarp jų ir Mindaugas Krauza. Pirmame etape Mindaugas surinko 17 taškų ir su geriausiu rezultatu pateko į pusfinalį. Jame Mindaugas vėl parodė geriausią rezultatą. Finale geriau sekėsi „Jurbarko“ komandos atstovui V. Undraičiui. M. Krauza užėmė antrąją vietą.

„ROOL Slalomo 2017“ konkurse varžėsi 21 žaidėjas. Kelmei atstovavo Tautvydas Bilius, kuris, įveikęs du etapus, trečiame nusileido savo varžovui ir į finalą nepateko. Be krepšinio rungtynių ir konkursų, per 1 000 susirinkusių sirgalių linksmino gatvės gimnastai „Quattro“, dainininkė Neringa Šiaudikytė, „Žalgirio“, VDU ir Jurbarko šokėjų grupės. Šventinę nuotaiką palaikė iš Kauno atvykęs varinių pučiamųjų orkestras.

Kelmės rajono savivaldybės informacija

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas