Lyduvėnuose per kraupią avariją žuvo du vyrai, ligoninėje mirė ir mažametis

Šiandien, apie 13.42 val., Raseinių rajone, greta Lyduvėnų miestelio, nuo kelio nuvažiavo mikroautobusas „VW Caravelle“. Eismo įvykio metu žuvo galimai transporto priemonę vairavęs vyras (gimęs 1982 m.) bei keleivis, kurio tapatybė nustatinėjama.

Pirminiais duomenimis, iš įvykio vietos į Raseinių ligoninę išvežti dar trys eismo įvykyje nukentėję suaugę keleiviai, o į Kauno klinikas – du vaikai.

Mirė ir mažametis

Patikslinama, kad mikroautobusu, kuris pateko į eismo įvykį, važiavo 5 žmonės – trys vyrai ir du vaikai. Vairuotojas, nesuvaldęs mikroautobuso, atsitrenkė į tilto atitvarus ir įkrito į upę. Iš jos, padedant vietos gyventojams, buvo ištrauktas į krantą.

Antrasis žuvęs vyras – gimęs 1974 m.

15.55 val. mirė trečiasis eismo dalyvis – 6 metų berniukas. 4-metis berniukas dėl kaktos sumušimo ir veido nubrozdinimo gydomas Raseinių ligoninėje.

Ligoninėje – ir keleivis vyras, abiejų berniukų tėvas.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas