Kelmėje gali būti įrengta daugiafunkcė paslaugų stotelė

Kelmės rajono savivaldybės vadovams, Kelmės seniūnui, Architektūros ir urbanistikos bei Turto valdymo skyrių vedėjams pristatyta daugiafunkcė paslaugų stotelė „Sun Eco“, patrauklus sprendimas vystant parkų, aikštelių, sporto aikštynų, dviračių takų, pliažų bei poilsio zonas.

Savivaldybėje lankėsi vienos technologijų bendrovės atstovai iš Jonavos, kurie supažindino su idėja „įdarbinti“ saulę. Įmonės direktorius Elmantas Mickevičius pristatė daugiafunkcę saulės baterija įkraunamą stotelę – mobilų daugiafunkcį įrenginį, kuriam sumontuoti numatytoje erdvėje nereikia jokių inžinerinių tinklų prievado ar kitokių inžinerinių sprendimų. Tai nuo saulės baterijos veikianti paslaugų stotelė.

 

Pasitelkiant šį įrenginį galima pripūsti dviračių, vežimėlių padangas, vandens žaislus, čiužinius, įkrauti telefonus, planšetinius kompiuterius, GPS įrangą, elektros varikliais varomas priemones (dviračius, paspirtukus, riedžius ir pan.), čia įrengta Wi-Fi bevielio interneto prieiga, SOS pagalbos mygtukas, turintis galimybę sujungti su 112 pagalbos centru arba 118 informacijos centru. Gaminys atspindi šiuolaikinį požiūrį į ekologiją, „žaliąją energiją“, ir užtikrina ne tik pramogų paslaugas, bet ir saugumą.

 

Kaip sakė E. Mickevičius, šios stotelės elektronikos komponentai gali būti parko suolelių, autobusų sustojimų, poilsinių pavėsinių, turizmo takų dalimi. Bus svarstomas poreikis, vieta ir galimybė, ieškant lėšų per europinius projektus, įrengti tokią aikštelę ir Kelmės rajone.

Kelmės rajono savivaldybės informacija

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas