Kelininkų reputacijos neišgelbėjo nė pavasaris

Kiek netikėti pavasario orai priminė šiauliečiams įsisenėjusį skaudulį – prastai valomus kelius, dėl kurių šią žiemą skundėsi daugelis.

Vakarėjant skundai pasiekė ir Etaplius.lt redakciją. „Stoviu J. Basanavičiaus gatvėje – sniego iki kelių“, – sakė vienas iš skambinusiųjų. Kiti savo ruožtu raportavo apie nenuvalytas gatves, kilusias avarines situacijas, sniege įklimpusius autobusus ir sunkiuosius automobilius.

O štai kelininkų, pasak su žurnalistai bendravusių šiauliečių, nebuvo niekur matyti.

Priminsime, kad dar šiandien Šiaulių miesto keliais besirūpinantys bendrovės „Ecoservice projektai“ atstovai teigė esantys pasiruošę užtikrinti saugų pėsčiųjų ir transporto eismą bei žadėjo, kad  susidarius slidiems kelio ruožams, bus barstoma papildomai.  

J. Vernicko nuotr. 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. valius
    2017-03-07 11:55 Atsakyti Pranešti

    Mokėk pinigus ir ar gražiai pačiulbėsiu ir apibersiu pažadais, netgi pragyvenčiau iš to, ir mesčiau visus papildomus darbus.

    Ryte važiavau į darbą, kaip visada apsukau pusę miesto rinkdamas darbuotojus, nei barstytuvų nei pliko asfalto nemačiau niekur

Komentaro rašymas