Kandidatai į administracijos direktoriaus postą vienas po kito traukiasi

Naujas akibrokštas Šiaulių miesto savivaldybėje. Iš buvusių trijų kandidatų į administracijos direktoriaus pareigas beliko vienas – mero siūlytas Arnas Ilgauskas. Romualdas Morkevičius kandidatūrą atsiėmė kiek anksčiau, o šiandien ir Vaiva Macijauskienė pareiškė nebedalyvausianti varžytuvėse dėl direktoriaus kėdės.

“Mano apsisprendimą lėmė spaudoje pasirodžiusi informacija, kad ir nesusitikus su kitais kandidatais, vienas jų jau įvardijamas kaip labiausiai tinkamas, favoritas”, – sakė Vaiva Macijauskienė.

Moteris mano, jog tokie dalykai nesukuria lygiaverčių sąlygų kitiems kandidatams.

“Man atrodo, kad yra žaidžiami demokratiniai žaidimai, aš jų žaisti toliau nebenoriu. Spaudoje buvo pasirodžiusi informacija, kurioje traktuojama, kad jau yra kandidatas, kuris turi miesto vadovo pasitikėjimą, kuris, ne gana to, buvo ir supažindinamas su administracijos darbuotojais. Mano žiniomis jau sprendimas yra priimtas, o čia yra tiktai demokratinis žaidimas toliau su kitais kandidatais”, – tiesiai rėžė buvusi kandidatė Vaiva Macijauskienė.

Miesto merą toks pareiškimas nustebino ir suglumino. Šiaulių vadovas tikina, kad kandidatams buvo sudarytos vienodos sąlygos.

“Šitoj savivaldybėj dar turbūt nėra buvę tokio proceso, kuomet taip teisingai ir vienodai būtų pristatomi kandidatai. Kuomet plačioji koalicija pasiūlė kandidatus, jie iš karto atsidūrė seniūnų sueigoje, lygiai taip pat, kaip mano pasiūlytas kandidatas. Lygiai taip pat galėjo save pozicionuoti šiandienos spaudos konferencijoje, lygiai taip pat ketvirtadienį galėjo ateiti ir susitikti su žmonėmis ir aš neturiu komentarų”, – sako A. Visockas.

Taip pat skaitykite: Paieškos prasidėjo: kas sės į E. Bivainio kėdę?

Kandidatas į administracijos direktorius: “Turiu tokį dievą kaip įstatymas”

Irma Gudžiūnė

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 10

 1. Oi
  2017-01-12 21:54 Atsakyti Pranešti

  Gerai padarė. Ten būtų reikėję dirbti. Iš teksto matosi, jog šiai moteriai labiau rūpi kaltinti kitus.

 2. Tam
  2017-01-12 18:50 Atsakyti Pranešti

  Joks Protingas žmogus nesutiks dirbti tame gyvatyne.

 3. Alfredas
  2017-01-12 14:36 Atsakyti Pranešti

  Čia buvo bajeris. Niekas į tokį sunkų darbą eiti nenori. Valerka visais būdais laužia ant pirmalaikių rinkimų. Lankauskas vis dar apsimeta, jog nesupranta.

 4. ???
  2017-01-12 14:23 Atsakyti Pranešti

  Meras stengiasi kuo daugiau savų, bet ir savi kažkada atsibunda ar ne? Mūsų nuomone tie konkursai tik akių dūmimas, kas numatyta, tas numatyta.Tegul nebejuokina su vienodomis sąlygomis, nejaugi galvojama, kad visi tokie durni. matosi ir eiliniam žmogeliui.

 5. ???
  2017-01-12 14:14 Atsakyti Pranešti

  Taip rimtai pagalvojus ar kas gali eiti dirbti į tokią makalynę, kai nežinai kiek laiko išsilaikysi, nes nėra gero vadovavimo, prieš einant geras darbuotojas rimtai pagalvos? Stebint viską iš šalies, be rinkimų matomai neapseisime, bet čia tik pamąstymui. Pirmiausia reikėtų savo kieme įsivesti tvarką, o po to kaltinti kitus ar negėda OHO.

 6. WTF?
  2017-01-12 12:42 Atsakyti Pranešti

  “Demokratiniai žaidimai” kas čia per reikalas???:)

 7. Kaip du kart du
  2017-01-11 21:04 Atsakyti Pranešti

  Kalbėkime atvirai. Suirus Vaivą teikusiai daugumai jos likimas aiškus tapo. Mebe norėjo cirkintis

  1. Taip
   2017-01-12 08:41 Atsakyti Pranešti

   Taip tai suirusios daugumos demokratiniai žaidimai.

 8. Oho
  2017-01-11 17:53 Atsakyti Pranešti

  Oho koks gudrus Simulik. Pirma grubiai nuvertė Bivainį. Dabar abu atsisako. Jeigu meras neturėtų kandidato prašau priešlaikiniai rinkimai.

 9. :)
  2017-01-11 17:27 Atsakyti Pranešti

  oje… cia baisiau nei kokioj 2 klasei kai atsiranda nemegiamu mokiniu grupele… bet gal nustokit juokint jau svieta .. viena karta..

  gal laikas paleist savivaldybe ir is naujo mestieciams viska sudetliot? ar jau dabar isitveret savo kedziu ir laikysites kiek galesit.. apgailetini jus degradai ..

Komentaro rašymas