Ką veikti kovo mėnesį Šiauliuose?

Kovo mėnesį tikrai neverta tinginiauti namuose, mat yra daug veiklų, kurios nereikalauja finansų ir bus labai naudingos Jums.

Nemokami anglų kalbos kursai (Pastarųjų dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia, Varpo g. 27)

Tai puikus pasiūlymas norint praplėsti anglų kalbos žinias ir išmokti komunikuoti tarpusavyje malonioje aplinkoje. Užsiėmimai vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 18 val.

Nemokamos bėgimo treniruotės pradedantiems (prie Auksinio berniuko)

Bendruomenė „Bėgimo klubas“ nuo kovo 15 dienos organizuoja nemokamas bėgimo treniruotės visiems bėgiojantiems ar norintiems pradėti. Treniruotės vyks kiekvieną trečiadienį 18 val.

Atpalaiduojanti garso ir kvapų terapija. („Dodžo – Aikido Šiauliai“, Basanavičiaus 54 g., II aukštas)

Senovės muzikos instrumentai ir kvapų pasaulis nuo šiol draugaus kartu. Terapiją ves: Lila Pavani d.d. (Lina Micienė), garso terapuetė, sveikatos jogos mokytoja (hatha joga), individualios įmonės vegetarinių pyragėlių įkūrėja, VšĮ “Mažeikių vedų kultūros centras” steigėja. Praktuojanti bhakti jogą. Norintiems dalyvauti reikia turėti pasikloti ir apsikloti (pledą ar miegmaišį, pagalvėlę), nes garso terapija vyks gulint. Atlygis už renginį – laisvanoriška auka. Renginys vyks kovo 18 dieną nuo 13 iki 15 val.

Kino pavasario Šiauliuose pristatymas Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140)

Renginys vyks kovo 19 d., 15 val. Kino pavasario Šiauliuose pristatymas, dalyvaus alternatyvi profesionalių menininkų grupė „Trintukas prieš tikrovę“. Kino pavasario programos MEISTRAI ir KRITIKŲ PASIRINKIMAS pristatymas ir nemokama filmo „Frankofonija“ peržiūra.

Susitikimas su keliautoja ir žurnaliste Giedre Steikūnaite (Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Aušros al. 62)

Kovo 21 d., antradienį, 17 val. bibliotekoje vyks susitikimas su keliautoja ir žurnaliste Giedre Steikūnaite ir jos knygos „Palestina: laisvė yra labai graži“ pristatymas. Dalyvaus visuomeninio judėjimo „Solidarūs su Palestina“ įkūrėja Gabrielė Tervidytė. Bus rodoma filmuota ir fotografuota medžiaga, skaitomos knygos ištraukos. Renginys nemokamas.

 

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas