Ką apie merginos charakterį pasako jos mėgstamos gėlės?

Gražina Vasiliauskienė

Kiekviena mergina turi savo mėgstamą gėlę. Ir pamėgo ją tikrai neatsitiktinai. Pagal šią gėlę galima nustatyti pagrindinius jos charakterio bruožus.

Jeigu vaikinas nori pradžiuginti savo mylimąją gėlių puokšte, jis turėtų jai dovanoti ne bet ką, o pirmiausia atsargiai išsiaiškinti, kokios yra jos mėgstamos gėlės. Arba galima pasielgti atvirkščiai: jeigu vaikinas žino merginos charakterį, tai gali parinkti jai gėles pagal toliau aprašytus tipus.

Rožių puokštes mėgsta romantiškos būtybės. Pirmiausia mergina turi būti nepaprastai moteriška ir elegantiška. Ji labai myli save ir neleis kitiems savęs skriausti. Tokia mergina sugeba mylėti nuoširdžiai ir stipriai. Paprastai tokios asmenybės pasiekia savo užsibrėžtą tikslą, pasinaudodamos įvairiausiais būdais ir nebijodamos „žengti per kitų galvas“.

Ramunės atrodo vaikiškos ir naivios. Mergina, mėgstanti ramunes, bus labai geros širdies ir sugebanti užjausti, neįtikėtinai pozityvi ir ramiai reaguojanti į įvairias problemas. Su ja labai lengva surasti bendrą kalbą, malonu šnekėtis net banaliomis temomis. Tokia mergina baiminasi naujovių ir stengiasi išvengti permainų, nors ir supranta, kad be pokyčių neįmanoma išgyventi, todėl stengiasi, kad jų būtų kuo mažiau.

Tulpes mėgsta paslaptingos dailiosios lyties atstovės, pasižyminčios nepaprastu žavesiu ir pasitikinčios savimi. Jos nevengia iššūkių, siekia didelių tikslų ir mano, kad yra pranašesnės už kitus. Jos beveik nieko nepasakoja apie save, stengiasi palikti pašnekovą be jokios informacijos apie save, tačiau apie kitus jos sugeba sužinoti daug. Tokios merginos yra įpratusios viską daryti savarankiškai ir stengiasi niekada nesikreipti į kitus pagalbos. Jos mėgsta vienatvę. Mėgaujasi buvimu su savimi, stengiasi surasti laiko, kad galėtų paprasčiausiai pasėdėti, pamąstyti ir užsiimti savo mėgstamu hobiu.

Našlaites mėgsta labai sentimentalios, pažeidžiamos ir savo vertę žinančios būtybės. Jos sugeba taip išaukštinti save, kad pašnekovą šalia jų ima kankinti menkavertiškumo kompleksas, todėl jis stengiasi kuo greičiau užbaigti pokalbį. Tokios merginos beveik nesiilsi, jos visada skuba, veikia, dirba, veržiasi į savo laimę. Dauguma jų pasiekia savo tikslus tik per savo sudėtingus charakterius.

Lelijas mėgsta merginos, kurios sugeba sukurti patrauklų įspūdį ir gražiai parodyti save, greitai surasti bendrą kalbą su joms reikalingais žmonėmis. Kaip tik todėl jos greitai ir lengvai išsprendžia savo problemas. Dažnai jos elgiasi arogantiškai ir neklauso kitų nuomonės, kad ir kokia teisinga ji būtų. Jos būna labai vertinamos draugių, amžinai kenčiančių nuo daugybės problemų, nes mėgsta patarinėti kitiems, kaip reikia elgtis įvairiose situacijose, net tada, kai jų niekas neprašo.

 

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas