Joniškio savivaldybės administracijos direktorius ir specialistė – etikos sargų akiratyje

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Dainos Armonavičienės elgesio. Bus aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimo vengti interesų konflikto, o šiam iškilus – nusišalinti.

Joniškio rajono savivaldybės tarybos narys pranešė, jog tarnautoja, laikinai eidama Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos pareigas, 2016 m. gruodžio mėnesį parengė savivaldybės tarybos sprendimo projektą, kuriuo Joniškio sporto centrui patvirtintos didžiausios pedagoginės valandos per savaitę. Šiame centre treneriu dirba D. Armonavičienės sutuoktinis.

Tyrimą dėl Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Aivaro Rudnicko elgesio VTEK pradėjo savo iniciatyva, vadovaudamasi Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostata, jog šio teisės akto nuostatų laikymosi kontrolę įstaigoje vykdo ir atitinkamų valstybės ar savivaldybių institucijų įstaigų vadovai ar jų įgalioti atstovai, o taip pat – jog institucijos vadovas arba jo įgaliotas atstovas motyvuotu rašytiniu sprendimu nušalina valstybinėje tarnyboje dirbantį asmenį nuo konkretaus sprendimo rengimo, svarstymo ar priėmimo procedūros, kitų tarnybinių pareigų atlikimo, jeigu yra pakankamas pagrindas manyti, kad šio asmens dalyvavimas sukels interesų konfliktą.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas