Jaunimas rungėsi dėl šauniausios verslo idėjos

Septyniolika miesto mokymo įstaigų auklėtinių dėl šauniausios verslo idėjos titulo rungėsi verslo idėjų generavimo projekto „Čia mano Šiauliai“ finale. Keliolikos žymių miesto verslininkų ir dėstytojų komisija vertino jaunimo siūlomus projektus. Pirmos vietos nugalėtojai paaiškės tik mėnesio pabaigoje.

Šiaulių miesto moksleiviai ir studentai aptarinėjo verslo idėjų pristatymo eiliškumą, repetavo. Jauni, veržlūs ir kūrybos nestokojantys projekto „Čia mano Šiauliai“ finalo dalyviai kelis mėnesius kūrė verslo idėjas, sprendė, kaip jas galima įgyvendinti gimtajame mieste. Mokinių ir studentų kūrybai nebuvo ribų – Šiauliams buvo pristatytos tokios idėjos kaip sporto kompleksai, kilnojami ir ekologiški dviračių takai ir net kino teatras po atviru dangumi.

Pagrindinis projekto – konkurso tikslas – atrinkti ir įvertinti inovatyvias, miesto pažangą skatinančias jaunimo idėjas. Moksleivių ir studentų komandas vertino keturiolikos mieste žinomų verslininkų, dėstytojų ir Savivaldybės atstovų komisija. Jaunimas sako, kad tokie projektai padėjo įgyti neįkainojamos patirties.

Jaunimo verslo idėjų generavimo konkursas startavo rugsėjo mėnesį. Stipriausios komandos įveikė 8 etapus, kurių metu išklausė verslo konultantų kritiką ir liaupsias, Anot organizatorių, trys versliausios komandos, kurių idėjos atitinka vertinimo kriterijus gaus piniginius prizus. Pirmos vietos nugalėtojai paaiškės lapkričio 29 dieną.

Pirmuosiuose konkurso etapuose dalyvavo 20 miesto ugdymo įstaigų komandų, finale išliko 17 ryžtingiausių komandų. Organizatoriai tikisi, kad konkursas taps kasmetine tradicija.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. Laima
    2014-11-13 20:04 Atsakyti Pranešti

    Labai džiugu, kad skelbiate tokią informaciją. Vis dėlto nejaugi nėra kam ištaisyti grubių rašybos bei skyrybos klaidų?

Komentaro rašymas