Jaunieji kompiuterių asai rungėsi konkurse “Bebras”

Šiauliuose susigrūmė gabiausi šalies jaunieji kompiuterių asai. Šiaulių universiteto bibliotekoje daugiau nei pusšimtį dalyvių subūrė tradicinis informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“.

Susikaupę, rūsčiai suraukę antakius ar, atrodo, šimtąjį kartą skaitantys tą patį sakinį vyresniųjų klasių mokiniai bando įveikti algoritmus, galvosūkius, kompiuterių sistemos suvokimo, interaktyvias ir įvairiausias kitokias užduotis. Daugiau nei 70 mokinių iš visos šalies savaitgalį Šiaulių universiteto bibliotekoje žiniomis grūmėsi informatikos ir informacinio mąstymo konkurse „Bebras“.

Pirmąsias užduotis įveikę jaunieji kompiuterių asai braukė prakaito lašus nuo kaktos ir prisipažino, kad kai kurios buvo sunkiai įkandamos.

Konkurso organizatoriai pasakoja, kad daugelis šiame konkurse dalyvaujančių mokinių vėliau grumiasi dar rimtesnėse olimpiadose, išplaukia net į tarptautinius vandenis. O galiausiai tampa aukščiausio lygio profesionalais.

Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ vyksta daugelyje pasaulio šalių. Lietuvoje jis organizuojamas nuo 2004-ųjų.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas