Jau antrus metus – edukacijos projektas “Young Art Šiauliai”

Balandžio pabaigoje startavo „Laiptų galerijos“ jau antrus metus organizuojamas kultūrinis edukacijos projektas 11–15 metų moksleiviams „Young Art Šiauliai“. Projekte dalyvauja moksleiviai iš Šiaulių Jovaro ir Dainų progimnazijų, Šiaulių rajono Aukštelkės ir Pakapės pagrindinių mokyklų, Šiaulių ir Kuršėnų vaikų globos namų.

Projekto „Young Art Šiauliai“ veiklos – nuo teatro, muzikos, kino, iki fotografijos ar dailės. Tačiau tikslas – bendrauti su profesionaliais menininkais, praktikais, mokytojais, kad vaikai, prisiliesdami prie meno, mokytųsi būti kartu, atrastų savyje kūrėją ir savo svarbą bei galimybes būti. Kad kiekvienas suprastų, kad jis irgi gali taip pat , gal dar geriau ir nesvarbu ar tai nutiks šiandien ar ateityje.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas