Išdygusi sniego krūva – sąmoningas verslo žlugdymas?

Sniego apklotas Šiauliuose jau beveik nutirpęs, tad šiauliečio Eduardo siųstos nuotraukos privertė stebėtis. Greta centrinės miesto turgavietės įsikūrusios dėvėtų rūbų parduotuvės įėjimo – kalnas sniego, kuris, pasak prekybininkų, yra sąmoningo verslo žlugdymo dalis. 

Į dėvėtų rūbų parduotuvę, esančią centrinėje Šiaulių turgavietėje, įžengtų tikrai ne kiekvienas. Parduotuvės įėjimas užverstas didžiule sniego kalva. Su Etaplius.lt redakcija nuotraukomis pasidalijęs prekybininkas Eduardas sako, kad sniegu dėvėtų rūbų parduotuvę užvertė turgaus administracija.

Pasipiktinęs vyras sako, kad tokie turgaus administracijos veiksmai yra tyčinis verslo žlugdymas.

Štai taip šiuo metu atrodo turgavietėje įsikūrusi parduotuvė. Etaplius.lt skaitytojo nuotr.

Štai taip šiuo metu atrodo turgavietėje įsikūrusi parduotuvė. Etaplius.lt skaitytojo nuotr.

Tokių drastiškų veiksmų prieš vietinius prekybininkus esą imtasi pirmą kartą. Paklaustas, kodėl turgaus administracija galėjo šitaip pasielgti, Eduardas atsakyti negalėjo. Tiesa, šiaulietis išsyk prisiminė, tačiau tik puse lūpų drįso užsiminti apie tai, kad buvo prašytas pinigų: „Anksčiau prašė pinigų, aš net nežinau už ką. Jų teritorija, už ką turiu mokėt. Kaip pasakyt, vadinkim tai reketu šiuolaikiniu. Jie ten pastoviai tokius dalykus daro“, – atsakė Eduardas.

Dėvėtų rūbų parduotuvės savininkas dėl šių veiksmų buvo priverstas reikalauti turgaus administracijos paaiškinimo, tačiau kol kas, atsako sakosi negavęs. Komentaro nesulaukė ir Etaplius.lt žurnalistai.

Etaplius.lt skaitytojo Eduardo nuotr.

Dėkojame skaitytojui už pastebėjimą. Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagą galite siųsti el. paštu redakcija@etaplius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. as
    2017-02-27 16:22 Atsakyti Pranešti

    na ir kaip viskas baigese, neskaitans to kas istirpti baigia pats sniegas? pasiunte zurnalistus toli toli?

Komentaro rašymas