Išankstinis Seimo rinkimų antrojo turo balsavimas – pasyvesnis

Trečiadienį šalies savivaldybėse prasidėjo išankstinis Seimo rinkimų antrojo turo balsavimas, truksiantis dvi dienas. Kol kas jis – pasyvesnis nei prieš dvi savaites pirmajame rinkimų ture. Iš dviejų kandidatų besirenkantys rinkėjai sako nuomonės nekeičiantys ir tebenorintys permainų, geresnių gyvenimo sąlygų. Penktadienį prasidės balsavimas namuose.

Šiaulių miesto savivaldybėje rinkėjai išreikšti savo valią balsuodami iš anksto neskubėjo nuo ankstyvo aštuntos valandos ryto. Atiduoti balsą iš anksto rinkėjai galės dvi dienas – trečiadienį ir ketvirtadienį. Jau balsavę gyventojai sako mielai besinaudojantys tokia galimybe.

Rinkėjai sako, kad jokių neaiškumų, kaip balsuoti ar kaip užpildyti biuletenį – neiškilo. Esą šįkart balsuoti kur kas paprasčiau – tereikia rinktis iš kelių kandidatų. Antrajame rinkimų ture dalyvaujantys gyventojai sako balsą atidavę viltingai.

Iš anksto atiduoti savo balsą savivaldybėse rinkėjai galės ir rytoj.

Balsuoti namuose gali vyresni nei 70-ies metų, neįgalieji ir laikinai nedarbingi gyventojai, kurie iš anksto apie tai informavo Vyriausiąją rinkimų komisiją. Antrasis Seimo rinkimų turas 68-iose šalies rinkimų apygardose vyks sekmadienį nuo septintos iki dvidešimtos valandos.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas