Ieškomas į Angliją uždarbiauti išvykęs ir be žinios dingęs jaunuolis

2015 m. spalio mėn. į Angliją uždarbiauti išvyko Kelmės r. gyventojas Eligijus Vaičiulis (gimęs 1996 m.). Paskutinį kartą jaunuolis su artimaisiais buvo susisiekęs praėjusiųjų metų birželį. Nuo to laiko, apie E. Vaičiulį ir jo buvimo vietą, jokių žinių nėra.

Gyventojų, atpažinusių ieškomą asmenį ir galinčių suteikti bet kokios naudingos informacijos apie galimą jo buvimo vietą, prašoma pranešti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnams, tel. (8 444) 60343, anoniminiu pasitikėjimo tel. (8 444) 60345 arba bendruoju pagalbos centro tel. 112.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas