Į butus investuoti verta ir Vilniuje, ir Šiauliuose

„Ober-Haus“ duomenimis, bendras butų kainų lygis Lietuvos didmiesčiuose per pastaruosius 12 mėnesių ūgtelėjo 5,3 proc. Apie butų kainų ir rinkos pokyčius pasakoja „Ober-Haus“ nekilnojamojo turto Vakarų Lietuvos regiono vadovas Linas Juozaitis:

Linas-Juozaitis– Šiuo metu rinkoje jaučiamas butų kainų augimas. Galbūt tam įtakos turi užsienyje gyvenantys lietuviai, kurie uždirbtus pinigus noriai investuoja į butus ir kitą nekilnojamąjį turtą, taip pat vietiniai gyventojai, kurie laisvas lėšas investuoja į NT ar ieško sau būsto. Beje, šiuo metu išties pelningiau pinigus investuoti į NT nei laikyti juos banke.

Tiesa, neretai tenka girdėti, kad butą verčiau pirkti sostinėje ar pajūry, kur nuomos kainos 2–3 kartus didesnės. Norėčiau pastebėti, kad itin didelio skirtumo nėra – butas Vilniuje, Kaune, Palangoje ar Šiauliuose. Butą kitame mieste išnuomosite, parduosite brangiau, tačiau ir sumokėti už jį teks 2–3 kartus daugiau.

Dažniausiai klientai pageidauja 2 kambarių būtų. Paklausūs tie butai, kurie yra suremontuoti, kuriuose galima iš karto apsigyventi. Dažniausiai klientai renkasi NT ten, kur užaugo, kur supa pažįstama aplinka.

Butų kainos, lyginant su praėjusiais metais, išaugo, bet norėčiau priminti, kad 2007 m. nesuremontuotas 2 kambarių butas Šiauliuose kainavo apie 200 tūkst. Lt ir daugiau, t. y. apie 60 tūkst. Eur. Šiai dienai toks butas kainuoja 30–36 tūkst. Eur. Priimant sprendimą dėl NT, geriau pasikonsultuoti su tai išmanančiais specialistais.

Į „Ober-Haus“ pirminei konsultacijai kreipkitės nemokamai, konsultuojame butų ir kito nekilnojamojo turto įsigijimo, pardavimo, nuomos klausimais.

Oberhaus_logo

P. Višinskio g. 37, Šiauliai

Tel.: (8 41) 399 063, 8 687 49 720.

www.ober-haus.lt, el. p. siauliai@ober-haus.lt

I–V 9–18 val.

Reklama
Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

 1. Šiauliai miršta
  2017-03-19 20:55 Atsakyti Pranešti

  Nuo 2007 metų kainos krito dvigubai, šiuo metu rinkoje pučiamas burbulas, nes masiškai spausdinami pinigai ir bankams dalinami su nulinėmis palūkanomis, bet kas iš banko esate gavę su 0% palūkanomis :) Amerika jau pradėjo kelti palūkanas, tuoj kels ir Europa, prasidės akcijų rinkų griūtis, bankrotai ir NT vėl pigs, kas sėdi su paskolomis bankai pradės reikalauti padengti atpigusių būstų skirtumus, ko pasekoje ne visiems tai apsimokės ir vėl NT keliaus į bankus. Užburtas ratas, kartojasi kas 10m., bet lochai vis kimba. Pirmas požymis, kad laikas išsiparduoti NT visokių joberhausu užsakomieji straipsniai :)

 2. Rimtai????
  2017-03-19 13:30 Atsakyti Pranešti

  Ar tu Linai is medzio iskritai……investuoti Siauliuose..???
  Tau tikrai reiktu susipazinti su visa NT situacija musu regijone…..ir kur yra perspektyva……o ne klaidinti liaudi.

Komentaro rašymas