Gėrio kupina pareigūnės širdis suteikė galimybę gyventi

Niekuo neišsiskiriantis, šaltas sausio sekmadienis Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnei Ligitai Jovaišienei netikėtai tapo kupina emocijų ir išgyvenimų diena. „Sekmadienio popietę su šuniuku išėjome pasivaikščioti į lauką. Pakeliui stabtelėjau prie šiukšlių konteinerio išmesti šiukšlių, kai joms pasiekus konteinerio dugną, išgirdau inkštimą”, – prisimena pareigūnė.

Žvilgtelėjusi vidun, ką užkliuvo šiukšlių maišu, pareigūnė liko sukrėsta – iš konteinerio dugno didelėmis akimis į ją žvelgė mažytis šuniukas.

Už pavadėlio laikydama savo keturkojį bičiulį, pareigūnė nė nesudvejojusi, puolė vaduoti kažkieno šiukšlių krūvoje palikto šunyčio. „Neįsivaizduoju, kaip žmogus galėjo taip beširdiškai pasielgti. Tai – sunkiai suvokiama protu”, – į nutikimą jautriai sureagavo moteris. Kaip ji pasakojo, įsiropšti į gerokai už save didesnį konteinerį, pats šuo galimybės neturėjo. Be to, šalia jo buvo ir tuščia popierinė dėžė, su kuria, kaip pareigūnė spėja, šuo ir buvo išmestas.

Kadangi Ligitos namuose jau penkti metai karaliauja augintinis Čipas, moteris priglausti antro šuniuko galimybės neturėjo, o ir senbuvis iškart pajuto konkurenciją. Todėl parsinešusi radinį namo, moteris apie jį paviešino socialiniame tinkle „Facebook”: „Ir kas per žiaurumas tų žmonių! Tiems, kurie išmetėte mažą bejėgį šuniuką Telšiuose, Sedos g. į šiukšlių konteinerį, tikrai galiu palinkėti ir patiems ten atsidurti! Reikia šuniukui namų! Prašau pasidalinti, gal atsiras geri žmonės, kurie priglaus šį mažylį!”.

Gerų žmonių tikrai yra ir jie netruko atsirasti. Jau tą patį vakarą šiukšlių konteineryje rastas šuniukas iškeliavo į šiltus namus. Belieka pasidžiaugti, kad gėrio kupina pareigūnės širdis suteikė galimybę gyventi…

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas