Eismo sąlygos didžiojoje šalies dalyje išlieka sudėtingos

Vakarų ir vidurio Lietuvoje bei Šiaulių ir Marijampolės apskrityse eismo sąlygas vis dar sunkina snygis ir pustymas. Šiuose rajonuose pagrindiniai keliai drėgni, vietomis provėžoti, o tose vietose, kur pustoma, ant kelių dangų yra sniego sankaupų. Čia valstybinės reikšmės keliai yra valomi ir barstomi, tačiau vairuotojų prašome būti atidžius.

Likusioje šalies dalyje pagrindiniai keliai daugiausia drėgni, keliai, kuriais vyksta ne toks intensyvus eismas ir miškingose vietovėse išlieka nežymiai provėžoti.

Keliai jungiantys nedideles gyvenvietes provėžoti, vietomis padengti privažinėtu sniegu, slidūs.

Oro temperatūra nuo 4 iki 7 laipsnių šalčio.

Vandens gylis krašto kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė apsemtame ruože, kurio ilgis 425 metrai (nuo 6,303 iki 6,728 km), išlieka 40 cm. Lengvųjų transporto priemonių eismas draudžiamas. VĮ „Klaipėdos regiono keliai“ specialiomis transporto priemonėmis apsemtu ruožu kelia lengvuosius automobilius, gyventojus bei keleivius.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas