Balandžio 16-oji. Dienos horoskopas

Balandžio 16-oji – šv. Velykos.

Šv. Velykos – krikščionių šventė. Tai – Kristaus prisikėlimo šventė.

Velykos mūsų protėvių buvo švenčiamos kaip gamtos atbudimo šventė, bet atėjus krikščionybei Velykos sutapatintos su Kristaus prisikėlimu. Jos švenčiamos pirmą mėnulio pilnaties sekmadienį po pavasario lygiadienio. Velykų data nustatoma pagal mėnulio kalendorių, todėl ji gali kasmet kisti nuo kovo 22-osios iki balandžio 25 dienos.

Balandžio šešioliktoji, sekmadienis – 106-oji metų diena (paskutinė 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 259 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Algedė, Benedikta, Benediktas, Giedrė, Giedrius, Gražvyda, Gražvydas, Kalikstas, Ūdrys;

rytoj: Aniceta, Anicetas, Giedrė, Giedrius, Roberta, Robertas, Skaidra, Skaidrius;

poryt: Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.18, leidžiasi 20.22. Dienos ilgumas – 14.04.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Žmonės tokie, kokie yra, ne gimsta, bet tampa” (K. A. Helvecijus).

*************

Astrologinė prognozė balandžio 16-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Veikiausiai jūsų niekas nesulaikys tarp keturių sienų. Vyksite viešnagėn ar šiaip paklajoti. O jei vis dėlto liksite namuose, neišvengsite svečių, susirašinėjimo, naujienų iš užsienio.

JAUTIS. Dieną praleisite gana smagiai, tačiau vakare galite gauti nekokią žinią. Arba nusiminsite dėl per didelių išlaidų, per gausaus prisivalgymo, meilės ar seksualinių nesklandumų.

DVYNIAI. Šv.Velykų rytas ir pietūs turėtų džiuginti. Jausitės reikalingi, svarbūs. Vakare bus lengva susipykti tiek su partneriu, tiek su kitais žmonėmis. Verčiau nieko nekritikuokite ir net juokais nepašiepkite.

VĖŽYS. Ši diena labiau tinkama mėgstamai veiklai ir grožio, sveikatos stiprinimui negu šventiniams pasisėdėjimams prie gausaus stalo. Patausokite savo jėgas, skirkite daugiau dėmesio sveikatai, higienai, išvaizdai.

LIŪTAS. Velykinės šventės turėtų nenuvilti. Veikiausiai viešėsite toliau nuo namų arba iš toli sulauksite svečių. Kaip bebūtų, jums rūpės vaišės, pramogos ir pasimatymai. Jauskite saiką tiek valgydami, tiek išlaidaudami, tiek flirtuodami.

MERGELĖ. Šiandien maloniausia būtų namuose, tarp artimiausių žmonių. Tai gali būti grįžimas į namus ar į vaikystės vietas po ilgo laiko. Arba sulauksite atvykstant giminių, seniai matytų šeimos narių ir pan. Vakarą kiek apkartins senyvas žmogus.

SVARSTYKLĖS. Aktyvi, šurmulinga diena. Turbūt nuolat su kuo nors kalbėsitės, susirašinėsite ir pan. Regis, jus nustebins seno draugo ar giminaičio informacija. Vakare galite kiek įsižeisti dėl replikos apie jūsų išvaizdą ar amžių.

SKORPIONAS. Jums šios Velykos tikriausiai bus gurmaniškos, sočios. Derėtų ne tik sėdėti prie vaišėmis nukrauto stalo, o ir pajudėti, pasivaikščioti. Nepatingėkite suteikti malonių siurprizų mylimam žmogui, artimiems žmonėms.

ŠAULYS. Šiandien iki pat vakaro skleisite pozityvą, džiuginsite geromis emocijomis, humoru. Vakare galite kiek paniurti, surimtėti. Galbūt tam įtakos turės rimtas pokalbis su senu pažįstamu. Nereaguokite piktai, jei jums kažkas pasirodys nepriimtina.

OŽIARAGIS. Jūs veikiausiai labiau nei kiti pajusite šios šventės religinę prasmę ir aurą, tuo domėsitės ir pan. Tikriausiai nenorėsite šurmulingo šventimo, žmonių gausos aplink save. Galbūt nekaip jausitės, būsite pagiringi, mieguisti.

VANDENIS. Jūsų velykinis planas veikiausiai bus pabendrauti, pasimatyti su kuo daugiau pažįstamų, draugų, priminti jiems apie save. Regis, tai išties pavyks ir dėl nieko nesigailėsite.

ŽUVYS. Ši šventinė diena jums iš dalies atrodys lyg nelengva pareiga. Galbūt privalėsite organizuoti vaišes, išlaidauti, stengtis dėl kitų, publikos. Nerimausite, ar viskas pavyks kaip suplanuota. Būtent dėl to į vakarą augs įtampa ir nepasitenkinimas.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas