Kovo 9-oji. Dienos horoskopas

Kovo devintoji – ketvirtadienis – 69-oji metų diena (trečioji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 297 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dominyka, Dominykas, Klausgailas, Klausgailė, Klausilas, Klausilė, Klausutė, Klausutis, Klausvyda, Klausvydas, Pranciška, Žyginta, Žygintas, Žygintė;

rytoj: Butgailas, Butgailė, Emilis, Medūnas, Medūnė, Medvilas, Medvilė, Naubartas, Naubartė, Naudravas, Naudravė, Naumantas, Naumantė, Nauminta, Naumintas, Virmantas;

poryt: Gedimtas, Gedimtė, Gedmilas, Gediminas, Kastancija, Kastantas, Kastas, Konstancija, Konstantinas, Kostas, Kostė, Vijolė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.53, leidžiasi 18.08. Dienos ilgumas – 11.15.

Šiandien – penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Didžios aistros tokios pat retos kaip meno šedevrai” (O. de Balzakas).

**************

Astrologinė prognozė kovo 9-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Dalyvaukite konkursuose, žaidimuose, atverkite širdį mylimam žmogui, suteikite džiaugsmo vaikams. Galbūt laimėsite kokį prizą ar pagaliau įveiksite vidinį barjerą, trukdžiusį laisvai reikštis, mylėti, flirtuoti.

JAUTIS. Daug dėmesio skirsite asmeniniam gyvenimui, gerovei, komfortui. Galimi jaudinami prisiminimai. Kontroliuokite emocijas, bet nevenkite išsakyti jausmų tam žmogui, apie kurį galvojate. Tai geriau nei užsitęsęs nesusipratimas ar įtempta tyla.

DVYNIAI. Mokėsite įkalbėti žmones, kad paremtų jūsų sumanymus. Daug galite laimėti gražbylyste, artistiniais sugebėjimais. Galite leistis į netolimą kelionę tam, kad užsidirbtumėte arba maloniai praleistumėte laiką.

VĖŽYS. Ko tik rimtai besiimtumėte, rezultatai neturėtų nuvilti. Jeigu sudarysite komercinį susitarimą, jis bus naudingas. Kils reikšmingų idėjų, susijusių su verslu, statybomis arba nekilnojamojo turto nuoma, pirkimu ar pardavimu.

LIŪTAS. Ši diena turėtų būti ir produktyvi, ir maloni. Regis, bus noro bei laiko paflirtuoti. Kūrybinės, dalykinės pastangos duos gerų rezultatų. Gali kilti ūpas atnaujinti asmeninį garderobą.

MERGELĖ. Svarbius planus ir projektus kurkite tik savo galvoje, bet garsiai apie juos su bet kuo kol kas nekalbėkite. Santūriai reikškite mintis, nieko konkrečiai nežadėkite, nereikalaukite.

SVARSTYKLĖS. Puiki diena ir darbui, ir meilei. Neatsisakykite renginių, susitikimų su bičiuliais, o gal ir publika, visuomene. Tiktų eiti ir į darbo pokalbius, teikti interviu.

SKORPIONAS. Šiandien bus nesunku atkreipti į save kitų dėmesį ir parodyti, kad jūsų tikslai nėra maži ir paprasti. Yra tikimybė, kad nusipelnysite daugiau pagarbos, sustiprinsite savo įtaką.

ŠAULYS. Šiandien gali atsiskleisti kai kurie jūsų talentai arba tiesiog aiškiau apibrėšite savo troškimus ir tikslus. Galite tikėtis pagarbaus dėmesio ir paramos iš užsieniečių ar įtakingų pažįstamų. Meilės srityje kunkuliuos aistros.

OŽIARAGIS. Šiandieną bus nesunku daryti įtaką antrajai pusei, aplinkiniams. Be to, ši diena palanki finansinei veiklai bei piniginėms operacijoms, įvairiems atsiskaitymams, deryboms dėl paskolų, investicijų.

VANDENIS. Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jei išsiruošite į pramoginį renginį arba susitiksite su patinkančiu asmeniu. Tačiau asmeniniai santykiai gali tapti galvos skausmu, jeigu žaidžiate dvigubą žaidimą.

ŽUVYS. Regis, turėsite galimybių gerai pasidarbuoti arba kokybiškai pailsėti. Jeigu aktualu susirasti darbą, šiandien sukitės kaip vijurkai, nes pastangos pasiteisins. Siųskite gyvenimo aprašymus, kalbėkitės, derėkitės, reklamuokitės.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas