Degalinėje „3–4“ šiauliečiai gali įsigyti išskirtinės kokybės kuro

Vairuotojai degalinę „3–4“ Degučiuose jau puikiai žino ir į ją nuolat užsuka. Gera žinia – Šiaulių krašto gyventojai visai netoli Šiaulių esančioje degalinėje „3–4“ gali rasti išskirtinės kokybės kuro.

Dyzelinas „DŽ Premium“ – tai žemės ūkiui ir žuvininkystei skirti aukštesnės klasės degalai. Degalinė „3–4“ pirmoji Lietuvoje siūlo naują, unikalų, 2015 m. patentuotą gaminį ir, lyginant su kitomis degalinėmis, parduoda už tokią pat ir dažnai net žemesnę kainą. Išskirtinę aukštesnę dyzelino kokybę garantuoja ir užtikrina Vokietijos ilgametis specialių komponentų gamintojas, todėl šis produktas, dėl unikalių savybių suteikiančio komponento ypač pravartus ir naudingas vartoti kasdien.

Žemės ūkiui skirtas „Premium“ klasės kuras dėl savo išskirtinių savybių rekomenduojamas visiems be išimties dyzeliniams lengvųjų ir sunkiųjų automobilių varikliams, ypač pravartus sunkiojo transporto varikliams, kurie dirba sunkiomis sąlygomis arba tik sezono metu.

Išskirtinės kokybės degalai ypač vertinami dėl mažesnės kainos, naudingi vairuotojui, nes turi daugiau galios, ilgiau tarnauja, leidžia maloniau vairuoti.


Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas