Didžiulę duobę Bubių gatvėje ėmėsi taisyti net pasibaigus darbo laikui

Vis spartesniais žingsniais ateinantis pavasaris dovanoja ne tik šiltesnius orus, bet ir vieną po kitos dygstančias duobes. Šiauliečiai kasdien fiksuoja didžiules gatvėse žiojėjančias duobes ir piktinasi, kad jos neaptvertos, nepažymėtos – tikri spąstai automobiliams.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite įdomiausias naujienas!

Skaitytoja Roberta, išėjusi pasivaikščioti, užfiksavo ir į naujienų portalo Etaplius.lt redakciją atsiuntė didžiulę Bubių gatvėje atsivėrusią duobę.

“Bubių gatvė. Nei aptverta, nei pažymėta didžiulė, automobiliams pavojinga duobė. Prieš dvi dienas specialistai tvarkė greta esančią duobę, o šios nei taisė, nei pažymėjo…”, – laiške rašo Roberta.

Po publikacijos naujienų portale, socialinio tinklo facebook grupės “Pagalba vairuotojams Šiauliuose” narė Vita Čėsnaitė užfiksavo kiek labiau džiuginantį vaizdą – policija pasiryžo saugoti duobę, kad į ją neįkristų ir nesugadintų savo automobilio vairuotojai.

Deja, vienam vairuotojui visgi nepasisekė. Nepastebėjęs duobės vairuotojas į ją įvažiavo ir apgadino automobilį, vėliau kelkraštyje stovėjo įjungęs avarinį signalą. Tuoj po įvykio, jau pasibaigus darbo laikui, atvyko ir kelininkai, kurie ėmėsi taisyti kelio viduryje atsivėrusią duobę.

Dėkojame skaitytojai Robertai už nuotraukas. Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagas galite siųsti el. paštu etaplius@splius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

Irma Gudžiūnė

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. Rapolas
    2016-02-24 08:33 Atsakyti Pranešti

    Džiaugsmo akimirka :) Kelininkai dirba!!! Šlovė kelininkams :)

  2. Hmm
    2016-02-10 16:14 Atsakyti Pranešti

    O jei prieš dvi dienas tos duobės dar nebuvo..

Komentaro rašymas