Automobilių kabliai – iš profesionalų rankų

Kiekvienais metais pagal rinkos tendencijas atnaujindama gaminių asortimentą, įmonė „Auto-Hak“ pagamina virš 700 modelių automobilinių kablių. Juos gaminti įmonė pradėjo nuo 1976 m., o 2000 m. jai suteiktas ISO 9001:2000 sertifikatas.

Lenkų kompanijos „Auto-Hak“ pagrindinė veiklos sritis – lengvųjų automobilių ir mikroautobusų kablių projektavimas ir gamyba. Kompanija ne tik įsitvirtino Lenkijos rinkoje, bet ir nuolat plečiasi – gaminiai eksportuojami į daugelį Europos šalių, kur turi didelę paklausą dėl gero kokybės ir kainos santykio.

Šiuo metu gaminami kabliai turi E20 ar e20 sertifikatus. Yra gaminami 3 tipų kabliai: A tipas – kai kablio antgalis tvirtinamas varžtais (norint jį nuimti, reikia atsukti 2 varžtus); B tipas – kai kablio antgalį galima nuimti pasukus rankenėlę (antgalio tvirtinimo konstrukcija lieka ant kablio ir yra matoma); C tipas – „Automatik-system“ tipo kabliai (antgalio tvirtinimo konstrukcija lieka nematoma).

Klientams siūlome visą „Auto-Hak“ kablių asortimentą pačiomis patraukliausiomis kainomis. Automobiliams tobulėjant, kablių elektrinės dalies pajungimas tampa vis sudėtingesnis – mūsų darbuotojai suteiks ne tik profesionalią konsultaciją, bet ir realią pagalbą renkantis, prijungiant ir montuojant įrenginius.

Kablys yra būtinas kiekvieno automobilio aksesuaras!

polinge--logo

UAB „Polingė“

Pailių g. 6B-4 (buvusi Architektų g. 1C), Šiauliai

Tel.: autoserviso – 8 650 31 717; parduotuvės – 8 609 83 000.

El. p. robertas@polinge.lt

www.polinge.lt

Reklama
Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 3

 1. :)
  2017-04-07 18:57 Atsakyti Pranešti

  Pvz land rover

 2. :)
  2017-04-01 09:29 Atsakyti Pranešti

  kam ta reklama jei kabliu turit tik visokiem shankeriam. rimtom masinom net nesugebat parsivest.. reklamuojat reklamuojat o realiai esat kliunkiai

  1. Polingė
   2017-04-03 11:00 Atsakyti Pranešti

   „Auto-Hak“ gamykla išsiskiria tuo, kad gamina kablius naujiems automobiliams kurie tik pasirodo prekyboje Europos rinkoje .Pristatymas trunka nuo vienos iki penkių darbo dienų.Nurodykite savo automobilį arba susisiekite su mumis.

Komentaro rašymas