Aukščiausio lygio virtuozai jėgas suvienijo Šiauliuose

Į Šiaulių Polifonijos salę daugybę svečių sukvietė išskirtinis koncertas – violončelės virtuozo ir kompozitoriaus Ian Maksin ir Vilnius Guitar Trio pasirodymas Come Together.

Pirmą kartą Lietuvoje koncertuojantis išskirtinio talento solistas I. Maksin gimė Sankt Peterburge, bet jau ilgai gyvena Čikagoje. Tarptautinio pripažinimo Ian’as susilaukė dėl savo unikalaus gebėjimo virtuoziškai valdyti violončelę ir savo ypatingu stiliumi sugebėjęs peržengti muzikines ribas.

Prodiuserinės kompanijos Arts Libera International kvietimu į Lietuvą iš JAV atvykęs pasaulinio garso violončelės virtuozas ir kompozitorius I. Maksin yra išskirtinio talento solistas ir įvairios sudėties tarptautinių ansamblių dalyvis, su koncertais apkeliavęs daugiau negu trisdešimt pasaulio šalių, muzikuojantis prestižinėse Amerikos, Europos, Azijos koncertinėse salėse kartu su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Andrea Bocelli, Sting, Gloria Estefan, Barry Gibb ir kt.

Šį kartą muzikantas drauge su pripažintu gitaros virtuozų ansambliu Vilnius Guitar Trio – Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas, Andžej Zujevič – ketvirtąjį koncertą Lietuvoje surengė Šiauliuose.

Koncerto metu skambėjo labai plati ir įvairi programa – nuo auksinės klasikos iki ugningų tango, džiazo ir roko kompozicijų. Skambėjo J. S. Bach, A. Piazzolla, Led Zeppelin, The Beatles, A. Vivaldi, Ch. Corea, B. Goodman, The Eagles, D. Ellington, I. Maksin, Sting ir kitų visame pasaulyje pripažintų kompozitorių kūriniai. Žinoma, klausytojai galėjo išgirsti ir kiekvienai lietuvio širdžiai artimų lietuviškų skambesių.

Edita Bačėnė

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas