Atvirose lentynose pardavinėjamos bandelės piktina pirkėją

Prekybos centruose pardavinėjamos bandelės pirkėjus vilioja visokiausiais kvapais ir išvaizda. Praeiti pro šį skyrių kai kuriems žmonėms, nesusigundžius nusipirkti kokios nors skaniai atrodančios bandelės, itin sunku. Tiesa, yra ir tokių, kurie kaip tik, net ir norėdami, vengia pirkti šiuos produktus. Paklausite, kodėl? O priežastis, pasak vienos šiaulietės, labai paprasta - nemalonu pirkti tai, kad niekaip neapsaugota nuo aplinkos poveikio.

Etaplius.lt redakcijai paskambinusi šiaulietė išreiškė nusistebėjimą ir pasipiktinimą dėl “Maximos” parduotuvėse pardavinėjamų konditerijos gaminių. Pirkėjai užkliuvo tai, kad bandelės yra sudėtos atvirose lentynose, vadinasi, visiškai neapsaugotos nuo aplinkos poveikio.

“Bandelės atvirai sudėtos… Visi spaudo, gniaužo eidami, dabar dar ir metas toks, kai gripas siaučia, visi čiaudi… Tai aš negaliu pirkti, man šlykštu pagalvojus. Praeinu pro šalį. Turguje yra supakuota, uždengta… Ar nepažeidžiamos higienos normos, kodėl taip elgiamasi? Kodėl jos nėra uždengtos?” – klausia šiaulietė, panorusi viešai išreikšti savo nusivylimą.

Savo ruožtu “Maximos” komunikacijos vadovė, komentuodama pirkėjos pastebėjimą, tvirtino, kad prekybininkai viską daro laikydamiesi higienos reikalavimų.

“Esame dėkingi pirkėjai už rūpestį ir norime užtikrinti, kad bandelės atvirose lentynose pirkėjams pateikiamos laikantis Lietuvoje galiojančių higienos reikalavimų. Šalia bandelių pirkėjams visada padėtos žnyplės ar vienkartinės pirštinės, skirtos bandeles saugiai įsidėti į maišelį, neprisiliečiant prie vitrinoje esančių kitų gaminių”, – atsakymą pateikė „Maxima LT“ komunikacijos vadovė Renata Dantė.

Dėkojame skaitytojai už pastebėjimą. Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagą galite siųsti el. paštu redakcija@etaplius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

 

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 3

 1. Siauliete
  2017-02-15 12:18 Atsakyti Pranešti

  pagaliau moteris atkreipė dėmesį. Aš taip pat tą pastebėjau jau seniai Maximoje rūdės gatvėje. Netikiu kad pasisoma higienos reikalavimų, tai yra baisu negu baisiau, kiekvienas praeidamas, apžiūrinėdamas ir snarglį užmesti gali ir plaukų prikratyti, fuiii, kaip man ten šlykštu. taip neturi būti. Visuomenės sveikatos centras, atkreipkite dėmesį.

 2. Y
  2017-02-15 00:28 Atsakyti Pranešti

  Esu mates, kaip babute nusiciaudo ant obuoliu.kale toki gera, pasivale nosi ir nuejo

 3. asas
  2017-02-14 09:08 Atsakyti Pranešti

  esu nekarta mates kaip kokiam atgrubnagiui iskrenta ant zemes bandele, tai ja ramiai pakeles padeda prie visu, o paskui kazkas nusiperka ant zemes pavoliota bandele.

Komentaro rašymas