Atranką į Joniškio rajono policijos komisariato vadovus laimėjo pareigūnas iš Šiaulių

Vasario 21 d. Lietuvos policijos departamente įvyko atranka Joniškio rajono policijos komisariato viršininko pareigybei užimti. Jame dalyvavo keturi pretendentai. Konkursą laimėjo 45 metų Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Eugenijus Takuševičius.

Eugenijus Takuševičius savo karjerą policijoje pradėjo 1994 metais. Pirmosios jo pareigos – Šiaulių miesto vyriausiojo policijos komisariato blaivyklos policininkas stažuotojas. Vėliau jis dirbo viešojoje policijoje – nepilnamečių reikalų jaunesniuoju inspektoriumi, prevencijos grupėje, Šiaulių miesto policijos komisariato Centro nuovadoje. 2003 m. jis tapo šios nuovados viršininku ir jai vadovavo iki 2014 metų.

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariatams susijungus, Eugenijus Takuševičius buvo paskirtas vadovauti Viešosios tvarkos skyriui ir iki šiol ėjo šias pareigas. Už nepriekaištingą tarnybą pareigūnas buvo daug kartų skatintas.

Dirbdamas policijoje, Eugenijus Takuševičius intensyviai neakivaizdžiai studijavo. 1999 metais jis baigė Šiaulių universiteto bakalauro studijas ir įgijo edukologo specialybę. 2007 metais jam buvo įteiktas Mykolo Romerio universiteto Teisės ir policijos veiklos bakalauro diplomas, o 2009 metais pareigūnui suteiktas Mykolo Romerio universiteto Teisės ir valdymo studijų magistro laipsnis.

Eugenijus Takuševičius yra vedęs, turi tris dukras.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas