Talpinama rubrikoje(-se): Joniškis | Straipsnio autorius:
REKLAMA


Apdovanoti Joniškio miesto šventinio papuošimo konkurso nugalėtojai

2012-01-27 11:35

Joniškio miesto seniūnė J. Augustinaitienė ir jos pavaduotojas L. Juodka aplankė šventinio papuošimo Kalėdų ir Naujųjų metų proga rengto konkurso nugalėtojus ir asmeniškai padėkojo už rodomą iniciatyvą prisidedant prie miesto gražinimo.

Padėkos raštai ir simbolinės dovanėlės buvo įteiktos gražiausiai bei originaliausiai papuoštų pastatų šeimininkams. Ugdymo įstaigų kategorijoje nugalėjo Joniškio žemės ūkio mokykla, įmonių – UAB „Žvalguva“ ir gyvenamųjų namų – Angelės ir Jono Ramanauskų sodyba.
Seniūnė džiaugėsi žmonių išradingumu, linkėjo ir kitais metais nepamiršti puoštis, kurti šventinę nuotaiką bei džiuginti aplinkinius.
Taip pat padėkota Gasčiūnų kaime gyvenančiai šeimai, kuri padovanojo miestui kalėdinę eglutę.

Etaplius informacija Straipsnio rubrika(-os): Joniškis. Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu etaplius@splius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai: