„3–4“ degalinėje – sekmadieninės nuolaidos senjorams

„3–4“ degalinėje niekuomet netrūksta nuolaidų ir akcijų. Štai senjorai čia kiekvieną sekmadienį gali įsigyti degalus 0,02 Eur pigiau. Apie tai pasakoja degalinės vadovė Angelė Lukoševičienė:

– Senjoras – šiuo epitetu išreiškiama pagarba žmogui, sukaupusiam daugiau gyvenimiškos patirties. Vyresnio amžiaus žmonėms norime ne tik parodyti pagarbą, bet ir palengvinti jų kasdienybę. Todėl mūsų degalinėje senjorai sekmadieniais degalus gali įsigyti 0,02 Eur pigiau.

SENJORU_DIENASenjorai gali piltis bet kurios rūšies degalus ir atsiskaityti bet kokiu būdu – ir grynaisiais, ir banko kortele.

Perkamų degalų kiekis neribojamas.

Senjorų diena skirta fiziniams asmenims, kurie yra sulaukę daugiau nei 60 metų.

Kviečiame ir laukiame jūsų!

3_4-degaline_logo

Degalinė „3–4“

Topolio g. 1, Degučių k., Pakruojo r.

I–VII 0–24 val.

Reklama
Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas