Latvijoje Kauno rajono kultūristai skynė pergales

Kaunas

Etaplius.LTŠaltinis: Kauno rajono savivaldybė

299695

Pirmą kartą Latvijos istorijoje, Jurmaloje, populiarioje klasikinės muzikos bei džiazo koncertų salėje „Dzintaru“ įvyko kultūrizmo NPC ROYAL COMBAT varžybos. Jose pergales skynė sportininkai iš Garliavos, Kauno rajono.

Vyrų „Bodybuilding True Novice“ kategorijoje laimėjo Andrius Vitkus (Fitness Factory Gym Garliava), „Masters +40“ kategorijoje nugalėtoju tapo Remigijus Rimavičius (Fitness Factory Gym Garliava), kategorijos iki 90 kg – Modestas Garbenis (Fitness Factory Gym Garliava), o kategorijos virš 90 kg bei absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Modesto bendraklubis, Gražvydas Naruševičius.

Kategorijoje virš 168 cm ir absoliučia varžybų nugalėtoja tapo tituluočiausia varžybų sportininkė iš Kauno rajono Reda Slavinskaitė (Fitness Factory Gym Garliava).

Komandinėje įskaitoje „Garliavos Fitness Factory Gym“ iškovojo 1 vietą.

Visi absoliutūs kategorijų nugalėtojai laimėjo įsteigtus kvietimus su apmokėtais dalyvio starto mokesčiais į profesionalų atrankos varžybas IFBB Pro Qualifier Festival Lenkijoje.

Varžybas organizavo NPC Worldwide / IFBB Pro League atstovas Lietuvoje bei Latvijoje Karolis Žilinskas kartu su JAV ilgamete prestižinio turnyro „Mr. Olympia“ vadybininke Maria Ibarra.

99 dalyviai varžėsi 4 moterų bei 3 vyrų klasėse. Taip pat buvo išaiškintos 3 geriausios varžybų komandos.