Sportas2024 m. Balandžio 29 d. 08:05

Kauno rajono rankininkai skina pergales

Etaplius.LTŠaltinis: Kauno rajono savivaldybė

299518

Kauno r. sporto mokyklos rankinio skyriaus auklėtinės, vadovaujamos trenerės Ernestos Žilienės Lietuvos rankinio federacijos U-19 čempionate iškovojo vicečempionių vardus. Finale po įtemptos kovos pakaunės sportininkėms teko pripažinti galingai žaidusios Vilniaus SM „Sostinės Tauras“ merginų komandos pergalę.

Naudingiausia komandos žaidėja buvo pripažinta Kamilė Rupeikaitė, o Aušra Baležentytė – geriausia komandos žaidėja.

Tą pačią dieną į finalines kovas stojo ir Kauno r. sporto mokyklos rankinio skyriaus vaikinai. Vedami trenerės Laimos Baranauskienės sportininkai atidavė visas jėgas, tačiau traumų išretintai komandai teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 21:28. Trenerė pabrėžė, kad nepaisant mažos nesėkmės didžiuojasi savo vaikinais, kurie nuėjo ilgą kelią, dėjo maksimalias pastangas ir iškovojo jaunimo vicečempionų vardus.

Geriausio komandos žaidėjo prizas atiteko Povilui Varaškevičiui, o naudingiausio – Ignui Maciulevičiui.

Kauno rajono rankininkes sėkmė lydėjo ir U-17 Lietuvos rankinio federacijos čempionate – merginų komanda tapo čempionėmis.

Puikiai visa sezoną žaidusios trenerės Ernestos Žilienės rankininkės pusfinalyje nugalėjo Vilniaus SM „Sostinės Tauras“ komandą, finale įveikė Tauragės SC komandą. Pelniusi čempionės vardą, komanda iškovojo teisę atstovauti Kauno rajonui ir Lietuvai čempionate ,,Baltijos jūros šalių taurė 2024“, kuris kuri vyks gegužės 3-5 dienomis Rygoje.

Geriausia komandos žaidėja išrinkta Urtė Kasiulevičiūtė. Į simbolinį žaidėjų septynetuką išrinktos ir Kauno r. sporto mokyklos rankininkės: kairysis kraštas – Urtė Veličkaitė, dešinysis pusiau kraštas – Gabrielė Vėgėlytė. Varžybų naudingiausia žaidėja tapo Kamilė Butkutė.